Мамологи в Вінниці

Консультація мамолога в кліниці «Нейромед, Центр МРТ діагностики на Пирогова, 109» 350
Консультація мамолога в клініці «Oxford Medical» 450
Консультація лікаря - мамолога (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр» 400
Консультація мамолога в клініці «IPF» 450
Консультація лікаря - мамолога (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Соборній» 400
Консультація лікаря - мамолога (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр в Барі» 400
Консультація лікаря - мамолога (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Зодчих» 400
Очень внимательный и высокопрофессиональный врач.Рекомендую.
27 листопада '17 г.
Антонина
Благодаря этому замечательному доктору я смогла родить ребенка!
07 травня '16 г.
Елизавета
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
28 вересня '16 г.
Хірург, Пластичний хірург, Онколог, Маммолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Богдан Петрович спеціалізується в галузі класичної та пластичної хірургії, онкології, маммології, УЗД. Проводить широкий спектр оперативних втручань з метою лікування, діагностики, реконструкції та естетики. Має великий досвід хірургічного лікування аденоматозу, мастопатії, фіброаденом та кіст різної локації.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29