Анестезіологи в Вінниці

Консультація анестезіолога в клініці «Моє здоров'я» 300
Консультація анестезіолога в кліниці «Медичний центр Моє здоров'я на Янгеля» 300
Консультація анестезіолога в кліниці «Медичний центр Моє здоров'я на пр. Юності» 300
Зоя
Хороший спеціаліст. Раджу!
30 листопада '-1 г.
Рекомендую! Дуже хороший спеціаліст. При обстеженні все дуже добре пояснює.
30 листопада '-1 г.
Ірина Т.
Мій батько лікарів не любить. Ледь змусила його піти хоча б проконсультуватися - серце ж болить й болить. Погодився сходити до Ігора Віталійовича, якого йому радили. Той до нього з повагою, з уважністю - що ще треба літній людині. Дуже батько залишився задоволений. Зараз лікується, вже відчуває покращення. Ірина Т.
01 березеня '19 г.
Анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Кардіолог
Лікар Данильчук Ігор Віталійович, кардіолог вищої категорії, кандидат медичних наук, заступник головного лікаря з медичної частини КЗ «ВРЦСП». Займається діагностикою та лікуванням вегетосудинної дистонії та серцево-судинних захворювань. Проводить ритмо- та електрокардіографію.
анестезіолог-реаніматолог
1998 році закінчив Вінницький державний медичний університет імені М.І.Пирогова за спеціальністю лікувальна справа. 1998-2000 роки навчання в інтернатурі. Отримав звання лікаря спеціаліста за спеціальністю анестезіологія. Закінчив клінічну ординатуру за фахом анестезіологія. Має звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю дитяча анестезіологія. Має 5 опублікованих статей в періодичних медичних виданнях. З 2014 по 2019 роки служба в ЗСУ в зоні проведення АТО. Очолював анестезиологическую службу в 59 Військово мобільному госпіталі ОТУ Луганськ. Нагороджений Державною нагородою медаль «За військову службу Україні», відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «За військову доблесть» і відзнакою Міністерства оборони України – нагрудний знак «Знак пошани». Входить в Українську асоціацію озонотерапевтів.
Лікар-анестезіолог
2006-2012 рр. – Медичний факультет ВНМУ ім. М.І.Пирогова. 2012-2014 рр.- інтернатура на базі ВОКЛ ім.М.І.Пирогова та магістратура за спеціальністю Анестезіологія та ІТ в ВНМУ ім.М.І. Пирогова. З 2015 р. Асистент кафедри анестезіології, ІТ та МНС у ВНМУ ім.М.І.Пирогова та лікар-анестезіолог МЛ «ЦМтаД». З 2017 р. – аспірант кафедри анестезіології, ІТ та МНС ВНМУ ім. М.І.Пирогова. Дисертаційна робота на тему удосконалення анестезіологічної допомоги в акушерстві та гінекології. У 2019 р.- спеціалізація «Ультразвукова діагностика». У 2020 р. – спеціалізація «Дитяча анестезіологія». З 2020 р. – лікар-анестезіолог МЦ «Альтамедика». Володіє методиками загальної та регіонарної анестезій, надання невідкладної допомоги пацієнтам різних вікових груп.