Клініки психіатрії в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі психіатри
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам. Приймає лікар: Мостова Ольга Петрівна
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

• Лікування патологій психічних розвитків НПР
  • Консультація психіатра
Працює з 09:00-19:00

Психіатрія в лікарнях в інших районах Винниці

7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

• Лікування патологій психічних розвитків НПР
  • Консультація психіатра