Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки гепатології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи

Гепатологія — одна із найбільш важливих сфер медицини, що досліджує печінку, жовчовивідні шляхи, жовчний пузир. Як відомо, печінка — надзвичайно важливий орган, що бере участь в процесах травлення, тому життєво важливо підтримувати її здорову діяльність. Головна мета гепатології полягає у вивченні патологій печінки, створенні стратегій лікування, відновленні органу після хвороб.

Станом на сьогодні, немає окремої кваліфікації як «лікар-гепатолог». Незважаючи на це, лікарям надаються спеціалізовані програми, які охоплюють вивчення патологій печінки, жовчовивідних шляхів та жовчного пузиря. Окрім діагностики та терапії, лікарі займаються проведенням дослідів. Вони націлені на пошук нових способів визначення хвороб ШКТ та печінки. Профілактичні заходи також перебувають у сфері досліджень. Фахівці розробляють нові препарати для лікування такого типу недугів.

Для встановлення правильного діагнозу необхідно провести пальпацію. Досвідчений лікар зможе встановити розміри печінки, хворобливість органів і наявність рідини в очеревині. Пацієнту необхідно пройти загальний аналіз крові. Окрім цього, у нього візьмуть кров на біохімію. Саме функціональні дослідження, що проводяться протягом діагностики, визначають функціональні властивості печінки. Також проводиться ультразвукове та рентгенівське дослідження, лапороскопія, магнітно-резонансна та комп’ютерна томографія.

Для лікування хвороб використовують хірургічний та консервативний методи терапії. Зазвичай, всі патології цієї групи вимагають комбінованого лікування. Лікарі почали застосувавати малоінвазивні способи терапії, лапароскопічні втручання. На сайті likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова та записатися на прийом.

46 відгуків
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

10
Лідія
І справді, центр працює. Дякую за інформацію Палінській В.І.! Були вже на 2 рази в неї на прийомі. Дуже задоволені уважним ставленням до проблем зі здоровям сина. Високо кваліфікований підхід і скрупульозний розгляд всіх обстежень, детальні рекомендації і постійний телефонний звязок з лікарем Палінською В.І. дуже задовольняють і радують. Почали лікування, і вже є деякі прзитивні зміни.
31 июля '17 г.
7
Вікторія
Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська
10 мая '17 г.
7
Лідія
Читаючи відгуки про центр і лікарів за 2016 рік,зявилась надія на допомогу в лікуванні розсіяного склерозу. Але не зрозуміло куди зник цей центр у м.Львів в 2017 році. З початку лютого 2017 року пробуємо потрапити на прийом до Пвлінської В.І, але в кол центрі кажуть,що не можуть нікого знайти в цетрі "Вікторія" у Львові. Це що якийсь обман? Я була за вказаною адресою по вул.Сахарова.Двері зачинені наглухо, все в пилюці, видно давно там нікого не було...
23 марта '17 г.
8
Аліна
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
15 ноября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування хронічних гепатитів от 400
  • Лікування цирозу печінки от 400
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби от 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування хронічних гепатитів от 400
  • Лікування цирозу печінки от 400
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби от 400
Працює з 09:00-18:00
8,3
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
  • Лікування і профілактика цирозу печінки
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
8,3
Львів вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Лікар-хірург, онкохірург, проктолог Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.
Працює з 09:00-18:00
8,0
Львів вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Янківський Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Лікар першої кваліфікаційної категорії. Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю.
Працює з 09:30-17:00