Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки гепатології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи

Гепатологія — одна із найбільш важливих сфер медицини, що досліджує печінку, жовчовивідні шляхи, жовчний пузир. Як відомо, печінка — надзвичайно важливий орган, що бере участь в процесах травлення, тому життєво важливо підтримувати її здорову діяльність. Головна мета гепатології полягає у вивченні патологій печінки, створенні стратегій лікування, відновленні органу після хвороб.

Станом на сьогодні, немає окремої кваліфікації як «лікар-гепатолог». Незважаючи на це, лікарям надаються спеціалізовані програми, які охоплюють вивчення патологій печінки, жовчовивідних шляхів та жовчного пузиря. Окрім діагностики та терапії, лікарі займаються проведенням дослідів. Вони націлені на пошук нових способів визначення хвороб ШКТ та печінки. Профілактичні заходи також перебувають у сфері досліджень. Фахівці розробляють нові препарати для лікування такого типу недугів.

Для встановлення правильного діагнозу необхідно провести пальпацію. Досвідчений лікар зможе встановити розміри печінки, хворобливість органів і наявність рідини в очеревині. Пацієнту необхідно пройти загальний аналіз крові. Окрім цього, у нього візьмуть кров на біохімію. Саме функціональні дослідження, що проводяться протягом діагностики, визначають функціональні властивості печінки. Також проводиться ультразвукове та рентгенівське дослідження, лапороскопія, магнітно-резонансна та комп’ютерна томографія.

Для лікування хвороб використовують хірургічний та консервативний методи терапії. Зазвичай, всі патології цієї групи вимагають комбінованого лікування. Лікарі почали застосувавати малоінвазивні способи терапії, лапароскопічні втручання. На сайті likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками Львова та записатися на прийом.

Що таке гепатологія?
8,70
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Цирози печінки від 400
  • Жовчекам’яна хвороба від 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,44
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Цирози печінки від 400
  • Жовчекам’яна хвороба від 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
7,70
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років.
  • Лікування холециститу
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00