Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки остеопатії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі остеопати
Сеанс остеопатії, 60 хв. Тривалість 60 - 90хв. 800 грн
Сеанс остеопатії, 60 хв. (тривалість 60-90 хв.) 800 грн
13
8,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
10
Катерина
Дуже вдячна Світлані Анатоліївній за чудові сеанси терапії. Для себе відмітила значні покращення свого психологічного стану і проблем. Спеціаліст, якому не важко довіритися і після прийому якого відчуваєш полегшення.
30 ноября '-1 г.
10
Мар'яна
Не дуже вірила у психологію, поки не потрапила на перший прийом до Світлани Анатоліївни. Вона справжній професіонал від Бога, дуже приємна та ввічлива людина! Працювати з нею одне задоволення. Дуже задоволена результатом. Наполегливо рекомендую звертатися саме до Світлани Анатоліївни)
30 ноября '-1 г.
10
Уляна
Хожу на терапію до Світлани Дуже задоволена З кожним сеансом пізнаю себе все краще і краще Терапія- досить довга робота над собою Але за допомогою різних практик які дає Світлана, відбувається неймовірна трансформація особистості Рекомендую:)
30 ноября '-1 г.
10
Ірина
Гарний лікар, застосовує цікаві методики, які допомагають за малий час знайти ключ до проблеми; з першого сеансу позитивне враження!
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,1
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
р.Залізничний
Студія психологічного і фізичного благополуччя «Ганеша» допомагає подолати такі проблеми, як психосоматичні розлади, невротичні розлади, страхи і фобії: тривога, що виникає під зовні не значущих ситуаціях або при зіткненні з певним фактором або явищем її викликають, панічні атаки, атаки, депресивні стани у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері, стресові ситуації, безсоння, нічні кошмари і страхи, проблеми адаптації і прийняття рішень, складні події та зміни в особистій, сімейній і професійній сферах та інші. Приймають лікарі: Карташова Світлана Анатоліївна. Карташов Даниїл Віталійович. Войцеховська Оксана Володимирівна. Кучевська Оксана Володимирівна. Галишич Ольга Григорівна.
  • Сеанс остеопатії, 60 хв. Тривалість 60 - 90хв. от 800
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-17:00
6,7
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10)
р.Залізничний
Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення. Приймає лікар: Карташов Данило Віталійович
  • Сеанс остеопатії, 60 хв. (тривалість 60-90 хв.) от 800
Працює з 09:00-21:00
Сб: 10:00-17:00