Клініки психіатрії у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психіатри в Личаківському районі
Консультація психолога 400 грн
Знайдена 1 клініка

Вика
Был очень тяжелый год, навалилось все разом: увольнение, развод, ссоры с дочерью. Стала много болеть, пошла по врачам, получила кучу дорогостоящих назначений. А сестра посоветовала сходить к Шевчук. Оказалось, что 90% моих проблем со здоровьем – психосоматика. Прохожу терапию у этого психолога, чувствую себя значительно лучше. Планирую продолжать.
Сергій
Я працюю старшим продавцем у супермаркеті. Люди трапляються різні, працювати з ними важко. Став помічати, що вже не можу контролювати свої емоції. Почав зриватися. Олеся Шевчук зуміла до мене достукатися. Дякую їй, за проведену зі мною роботу.
Психолог Шевчук Олеся допомогла мені впоратися з приступами панічної атаки. Під час її відвідування, відчувала полегшення на душі. Я ніби забувала про всі проблеми. Результатом задоволена. Я по собі відчуваю, що стала менш нервова, більш спокійна.
Ангеліна
Коли з чоловіком вступали до шлюбу, не могла і подумати, що через п’ять років прийдеться звертатися до психолога. На роботі посовітували звернутися до Шевчук Олесі. Після відвідування її сеансів, наші стосунки стали кращими. Повернулась гармонія в сім’ю.
Львів вул. В. Великого 18
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, психотерапевт за методом Символдрами. Член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".

Психіатрія в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини. Приймають лікарі: Лугова Наталья Сергіївна, Найден Наталія Маратівна, Ворона Олена Сергіївна
  • Консультація психіатра Ворона О.С. 800
  • Повторна консультація психіатра Ворона О.С. 700
  • Консультація психіатра (Найден Н.М.) 900
  • Повторна консультація психіатра (Найден Н.М.) 800
8,9
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка «IQMED» надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів. Приймають лікарі: Цьона Андрій Романович, Фільц Юрій Олександрович, Гречух Софія Андріївна
  • Годинна консультація психіатра. 60 хв. 1 230
  • Годинна консультація лікаря вищої категорії Фільца Ю.О. 60 хв. 1 930
  • Консультація дитячого психіатра. 60 хв 1 230
8,7
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків. Приймає лікар: Солотва Христина Ігорівна
  • Консультація психіатра 1 400
  • Сеанс у психіатра ( повторна) 1 400