Клініки мікології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мікологи

Мікологія — це сфера медицини, що вивчає розвиток і життєдіяльність грибка в організмі людини. Інфекційні захворювання, що передаються грибами, спричиняють багато проблем людям різного віку.

Вирізняють декілька видів грибкової інфекції:

• мікоз;
  • трихомікоз паховий;
  • еритразма;
  • дерматомікоз;
  • лишай (кольоровий або висівкоподібний).

Мікоз — грибок стопи. Передається людям, які користуються спільним взуттям або носять тісне взуття протягом довгого періоду часу. Мікоз ступні та кінцівок — найбільш поширена причина, через яку потрібно відвідати лікаря-міколога.

Трихомікоз паховий визначають наявністю вузликів в пахових ямках, рідше в районі лобка, бороди. Загальна морфологія захворювання не несе загрози. Лікування призначають з гігієнічною чи клінічною метою.

Еритразма проявляється у вигляді червоних плям, лущення під молочними залозами, сосках, великих складках (під пахвами, між пальцями, пахво-стегновій ділянці). Колір плям буває червоний, червоно-кораловий, світло-коричневий.

Дерматомікоз поділяється згідно з ділянками ураженої тканини та локалізації. У дітей цей тип мікозу проявляється у волосяній частині голови, у дорослих — у міжпальцевій та пахво-стегновій частини тіла. Лише лікар встановлює тип захворювання та призначає доцільне лікування. Спеціаліст-міколог займається лікуванням уражених грибком ділянок шкіри, волосся, нігтів.

В сферу його компетенції входять різноманітні питання.

Лікування із застосуванням сучасних антимікотичних засобів та профілактика хвороб нігтів, волосся, шкіри, вражених грибком та іншими (негрибковими) проявами. Негрибковим вважається зміна кольору нігтя, зовнішнього вигляду, удар нігтьової пластини, мозолі.

Дослідження за допомогою лабораторних методик.

За допомогою сайту likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками міста та записатися на прийом до лікаря-міколога.

Знайдено 6 клінік

Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,7
Львів вул. Юрія Руфи, 35 / В
р.Личаківський
  • Мікроскопія на патогенні грибки 190
5,3
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).