Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки мікології у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мікологи

Мікологія — це сфера медицини, що вивчає розвиток і життєдіяльність грибка в організмі людини. Інфекційні захворювання, що передаються грибами, спричиняють багато проблем людям різного віку.

Вирізняють декілька видів грибкової інфекції:

  • мікоз;
  • трихомікоз паховий;
  • еритразма;
  • дерматомікоз;
  • лишай (кольоровий або висівкоподібний).

Мікоз — грибок стопи. Передається людям, які користуються спільним взуттям або носять тісне взуття протягом довгого періоду часу. Мікоз ступні та кінцівок — найбільш поширена причина, через яку потрібно відвідати лікаря-міколога.

Трихомікоз паховий визначають наявністю вузликів в пахових ямках, рідше в районі лобка, бороди. Загальна морфологія захворювання не несе загрози. Лікування призначають з гігієнічною чи клінічною метою.

Еритразма проявляється у вигляді червоних плям, лущення під молочними залозами, сосках, великих складках (під пахвами, між пальцями, пахво-стегновій ділянці). Колір плям буває червоний, червоно-кораловий, світло-коричневий.

Дерматомікоз поділяється згідно з ділянками ураженої тканини та локалізації. У дітей цей тип мікозу проявляється у волосяній частині голови, у дорослих — у міжпальцевій та пахво-стегновій частини тіла. Лише лікар встановлює тип захворювання та призначає доцільне лікування. Спеціаліст-міколог займається лікуванням уражених грибком ділянок шкіри, волосся, нігтів.

В сферу його компетенції входять різноманітні питання.

Лікування із застосуванням сучасних антимікотичних засобів та профілактика хвороб нігтів, волосся, шкіри, вражених грибком та іншими (негрибковими) проявами. Негрибковим вважається зміна кольору нігтя, зовнішнього вигляду, удар нігтьової пластини, мозолі.

Дослідження за допомогою лабораторних методик.

За допомогою сайту likarni.com ви можете ознайомитися із найкращими клініками міста та записатися на прийом до лікаря-міколога.

33
8,0
7,7
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Діагностика грибкових захворювань
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00