Онкомаркери в Полтаві

7,7
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.
Виталий, 07 червеня '17р.

Обратился к Варвинской с незначительными проблемами жкт. По её направлению сделал все анализы. Выписала мед препараты. После их приема случился жутчайший дискабтериоз-меня тошнило и был вкус металла во рту. Она сказала,что это побочные действия лекарств и через месяц пройдет. Не прошло. Появилась кровь со слизью в кале. Обратился обл больницу к проктологу и после коллоноскопии был поставлен диагноз НЯК.

• Онкомаркери
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 09:00-13:00
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• Онкомаркери
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
7,4
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

Працює з 08:00-17:00