Онкомаркери у Львові (Личаківський район)

Послуга Ціна
Дослідження онкологічних маркерів від 120
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

• Дослідження онкологічних маркерів від 120
Працює з 08:00-20:00

Онкомаркери в лікарнях в інших районах Львова

Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Простат-специфічний антиген загальний 124
  • Простат-специфічний анатиген вільний 124
  • Онкомаркер яєчників СА 125 162
  • Онкомаркер підшлункової залози та жовчного міхура СА 19-9 174
Працює з 08:00-19:00
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

• Дослідження онкологічних маркерів від 120
Працює з 08:00-20:00