Приватні клініки у Львові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 122 клініки

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Консультація психотерапевта Ворона О.С. 850
Львів, вул. Драгана,9
9,7
Львів вул. Костя Левицького, 97
р.Личаківський
Клініка інтимної медицини для всієї родини «Чоловіче здоров’я +». Кваліфікована та спеціалізована допомога у сфері урології, сексології, андрології та гінекології. Широкий спектр ультразвукових досліджень на апараті експертного класу. Співпрацюємо з провідними лаболаторіями України, будь-які аналізи за попереднім записом у зручний день і час. Сучасні доказові протоколи лікування на новітньому обладнанні експертного рівня. По справжньому індивідуальний підхід до кожного пацієнта клініки.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Повторна консультація кардіолога 490
  • Регуляція оваріально-менструального циклу (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 550
  • Лікування клімактеричних проявів (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 550
  • Консультація гінеколога перед вакцинацією HPV вакциною "Церварікс" 550
  • Планування вагітності (консультація гінеколога) 550
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка «Веселка» на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає можливість надати медичну допомогу на більш високому рівні. Обстеження пацієнтів та лікування хвороб проводиться з використанням сучасного обладнання, з урахуванням затверджених протоколів, світових тенденцій.
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста офтальмолога 1 150
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста 1 150
  • Консультація провідного спеціаліста нейрохірурга 1 150
  • Консультація спеціаліста експерта дитячого гематолога 1 600
  • Консультація спеціаліста експерта дитячого ортопеда 1 600
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру «VeroMed» постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного працівника. Медичний центр «VeroMed» обладнаний своєю сучасною лабораторно-діагностичною базою.
  • Видалення стороннього тіла м'яких тканин від 1 см (залежно від складності) 400
  • Видалення новоутворень шкіри та підшкірної клітковини 1 000
  • Консультація ревматолога первинна 700
  • Консультація ревматолога повторна 500
  • Онлайн консультація ревматолога 450
Львів вул Виговського 5 Б
р.Залізничний
Кожен, хто звернувся в клініку, знайшов тут вирішення проблеми та позбувся болю. Наше основне завдання – повернути до повноцінного життя пацієнта.
  • Консультація ортопеда-травматолога 650
  • Консультація невролога 650
  • Консультація фізичного терапевта 650
  • Консультація Online 500
  • Повторна консультація 500
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Вартість одного імпульсу з використанням радіальної ЕУХТ 1
  • Вартість одного імпульсу з використанням сфокусованої ЕУХТ (синя) 1
  • Вартість одного імпульсу з використанням сфокусованої ЕУХТ (червона) 1
  • Інтерпретація обстежннь 200
  • Лазеротерапія вібраційна (1 сеанс) 300
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Тиреотропний гормон (TSH) 155
  • Біопсія шкіри та м'яких тканин 470
  • Травматолог-ортопед повторна консультація 450
  • Тироксин вільний (FT4) 155
  • Біопсія (шийки матки, цервікального каналу, яйників, маткових труб) 470
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Індекс RОМА (СА 125, НЕ4, індекс RОМА (Risk of Ovarian Malignancy Algorithm) 920
  • ПСА вільний (PSA free, простат-специфічний антиген вільний) 230
  • ПСА загальний (PSA total, простат-специфічний антиген загальний) 280
  • Індекс ПСА (ПСА вільн., ПСА заг., індекс PSA) 430
  • Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА) 330
8,8
Львів вул. Залізнична 7
р.Залізничний
Сучасний медичний центр, що спеціалізується на захворюваннях неврології, ортопедії, реабілітації після травм, перенесених операцій, інсульту, ефективно лікуємо біль в спині, суглобах, головні болі, неврози, ін. У центрі працюють висококваліфіковані лікарі та фізичні терапевти, що за допомогою сучасного обладнання та європейських методів світової практики лікують захворювання на етапі виникнення причин, а не тільки симптомів.
  • Мануальна терапія (30хв.) 700
  • Комплексна рухова терапія (1год.) 890
  • Курс 10 занять: Комплексна рухова терапія (1год.) 8 600
  • Заняття індивідуально з лікарем ФРМ (1год.) 1 000
  • Заняття індивідуально з фізіотерапевтом при невралгії лицевого, трійчастого нерва (1год.) 790