Ендокринологи в Хмельницькому

Консультация онлайн ендокринолог в клініці «Oxford Medical» 450
У мене проблеми з щитовидною залозою, тому я постійно лікуюсь у Людмили Іванівни. Я дуже задоволена її кваліфікацією, та завжди прислухаюсь до її порад та настанов. Вона дуже хороший лікар.
27 травня '17 г.
Катерина
Лікуюсь у Людмили Іванівни від цукрового діабету. Вона дуже кваліфікована лікарка, я впевнена у правильності її лікування. Після її лікування симптоми значно скоротились, та почуваюсь я себе значно краще.
03 червеня '17 г.
Зинаида
В нынешнее время не так легко найти хорошего эндокринолога. Но мне это удалось, это Лобода Наталья Владимировна.
03 вересня '16 г.
Лада
Рада, что именно этот врач занимается моей болезнь. Теперь у меня есть вера в успех.
04 листопада '16 г.
Ендокринолог
Спеціаліст, до компетенції якого входить контроль нормального функціонування ендокринних залоз і лікування захворювань, пов'язаних з порушенням роботи ендокринної системи. Допомагає пацієнтам з метаболічним синдромом, патологіями наднирників, гіпотиреозом, ожирінням, тиреоїдитом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Ендокринолог
Лікар-ендокрінолог вищої кваліфікаційної категорії. Завідуюча ендокринологічним відділенням Хмельницької обласної лікарні. Веде консультативний прийом. Надає лікарську допомогу хворим з такими захворюваннями, як цукровий діабет, хвороби щитовидної залози, гінофізарно-гіпоталамічної області, наднирників, яйників, з генетичними патологіями та порушеннями обміну речовин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Хмельницький вул. Проскурівська, 13
Ендокринолог
Лікар другої категорії Лобода Наталія Володимирівна кваліфікований працівник в ендокринологічній галузі медицини. Займається обстеженням, профілактикою та лікуванням патології в дієздатності ендокринної системи. Працює із нейроендокринними недугами, збоями в дітородній функції, гінекомастією, мастопатією, порушеннями циклічності менструацій, надлишковим оволосінням. Діагностує, використовуючи методи денситометрії, адреналектоміїї, гемитиреоидектомії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Проскурівська, 13
Педіатр, Ендокринолог, Сімейний лікар
Спеціалізується на педіатрії та ендокринології. Займається наглядом за доношеними і передчасно народженими дітьми. Лікує ендокринні патології (цукровий діабет, ожиріння), хвороби дихальної системи і захворювання шлунково-кишкового тракту (пронос, запори, відрижки, циклічну блювоту) у дітей раннього віку. Складає індивідуальний графік вакцинації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хмельницький вул. Зарічанська, 11 Е