Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі ендокринологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація ендокринолога в кліниці «МилаМед» 250
4
9,0
Ендокринолог
20 років досвіду
9,15
Лікар-ендокрінолог вищої кваліфікаційної категорії. Завідуюча ендокринологічним відділенням Хмельницької обласної лікарні. Веде консультативний прийом. Надає лікарську допомогу хворим з такими захворюваннями, як цукровий діабет, хвороби щитовидної залози, гінофізарно-гіпоталамічної області, наднирників, яйників, з генетичними патологіями та порушеннями обміну речовин.
Катерина
03 червеня '17р.
9
Лікуюсь у Людмили Іванівни від цукрового діабету. Вона дуже кваліфікована лікарка, я впевнена у правильності її лікування. Після її лікування симптоми значно скоротились, та почуваюсь я себе значно краще.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-21
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Ендокринолог
17 років досвіду
8,70
Лікар другої категорії Лобода Наталія Володимирівна кваліфікований працівник в ендокринологічній галузі медицини. Займається обстеженням, профілактикою та лікуванням патології в дієздатності ендокринної системи. Працює із нейроендокринними недугами, збоями в дітородній функції, гінекомастією, мастопатією, порушеннями циклічності менструацій, надлишковим оволосінням. Діагностує, використовуючи методи денситометрії, адреналектоміїї, гемитиреоидектомії.
Лада
04 листопада '16р.
10
Рада, что именно этот врач занимается моей болезнь. Теперь у меня есть вера в успех.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29