Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі ендокрінологи в Полтаві

Ендокринолог
11 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії Литовченко Анна Петрівна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями. Лікар займається терапією цукрового діабету, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, хвороби Аддісона, метаболічного синдрому, патологій гіпофіза. Спеціалізується на проведенні гемітиреоїдектомії, адреналектомії, лапароскопічній адреналектомії, здійсненні денситометрії.
Анастасия
04 листопада '16р.
9
Обращалась по поводу щитовидки. Консультацией довольну, через полгода приду еще
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Ендокринолог
32 роки досвіду
7,85
Лікар другої категорії Нестеренко Надія Дмитрівна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями. Лікар займається лікуванням цукрового діабету, метаболічного синдрому, хвороби Аддісона, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, ендемічного зобу та захворювань гіпофіза, гіперальдостеронізму. Спеціалізується на проведенні денситометрії, адреналектомії, гемітіреоідектомії.
Катерина
04 листопада '16р.
7
Срочно понадобился хороший врач и мне порекомендовали Надежду Дмитриевну. Прекрасный доктор, внимательная, знающая. Буду обращаться
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Ендокринолог
7 років досвіду
7,35
Лікар-ендокринолог другої категорії. Шафранська Н. В. спеціалізується на лікуванні захворювань щитоподібної залози, патології наднирників, порушень вуглеводного обміну. Працює з пацієнтами хворими на сахарний діабет та ін.
Света
17 серпня '16р.
8
Консультировалась по поводу хронической болезни. Хороший специалист.
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Ендокринолог
3 роки досвіду
5,85
Лікар Матюша А. А. спеціалізується в області ендокринології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, у тому числі метаболічного синдрому, порушень вуглеводного обміну, гормональних порушень та ін.
Наташа
19 листопада '16р.
7
Обращалась к доктору за консультацией, очень довольна результатом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район