Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі ендокрінологи в Полтаві

Ендокринолог
7 років досвіду
9,98
Лікар-ендокринолог другої категорії. Шафранська Н. В. спеціалізується на лікуванні захворювань щитоподібної залози, патології наднирників, порушень вуглеводного обміну. Працює з пацієнтами хворими на сахарний діабет та ін.
Света
17 серпня '16р.
8
Консультировалась по поводу хронической болезни. Хороший специалист.
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Ендокринолог
3 роки досвіду
9,98
Лікар Матюша А. А. спеціалізується в області ендокринології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, у тому числі метаболічного синдрому, порушень вуглеводного обміну, гормональних порушень та ін.
Наташа
19 листопада '16р.
7
Обращалась к доктору за консультацией, очень довольна результатом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Ендокринолог
32 роки досвіду
9,98
Лікар другої категорії Нестеренко Надія Дмитрівна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями. Лікар займається лікуванням цукрового діабету, метаболічного синдрому, хвороби Аддісона, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, ендемічного зобу та захворювань гіпофіза, гіперальдостеронізму. Спеціалізується на проведенні денситометрії, адреналектомії, гемітіреоідектомії.
Катерина
04 листопада '16р.
7
Срочно понадобился хороший врач и мне порекомендовали Надежду Дмитриевну. Прекрасный доктор, внимательная, знающая. Буду обращаться
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Ендокринолог
11 років досвіду
9,97
Лікар другої категорії Литовченко Анна Петрівна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями. Лікар займається терапією цукрового діабету, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, хвороби Аддісона, метаболічного синдрому, патологій гіпофіза. Спеціалізується на проведенні гемітиреоїдектомії, адреналектомії, лапароскопічній адреналектомії, здійсненні денситометрії.
Анастасия
04 листопада '16р.
9
Обращалась по поводу щитовидки. Консультацией довольну, через полгода приду еще
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б