Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Масажисти у Рівному

4
8,0
10
Анна
Після завантажених робочих буднів, я полюбляю побалувати себе масажами. У Петра Прокоповича робила антицелюлітний і медовий масажі. Його техніка масажу мені сподобалася, відчутний ефект після процедур. Планую відвідувати Корнійчука щотижня.
18 березеня '17 г.
9
Тетяна
Корнійчук Петро Прокопович лікував мого сина від сколіозу першого ступеня. Петро Прокопович індивідуально підібрав вправи, дав вичерпну консультацію. Ми обійшлися без корсетів, медикаментів і операцій. На сьогодні дана проблема нас уже не хвилює.
12 березеня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Масажист
8,85
Лікар Корнійчук Петро Прокопович спеціалізується в сфері надання пацієнтам масажних послуг. Пропонує послуги масажу комірцевої зони, медового, класичного та антицелюлітного масажу. Робить профілактичний масаж при нервових розладах, хронічної утомлюваності, Проводить профілактику та лікування косолапості, деформації грудної клітини, сколіозу та церебрального паралічу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Кінезітерапевт, Мануальний терапевт
7,60
Дитячий лікар
Кінезітерапевт Тарасов Володимир Іванович спеціалізується на мануальній терапії, фізичній реабілітації пацієнта після травм чи хвороб. Проводить консультацію, де визначає найбільш відповідний до стану пацієнта спосіб лікування зі застосуванням кінезітерапії. Активно практикує лікувальну фізичну терапію з активними та пасивними рухами, а також лікувальну гімнастику. Проводить діагностику та лікування різних видів деформацій стоп. Робить точковий масаж стоп. Діагностує та в подальшому лікує сколіоз, кіфосколіоз. Займається реабілітацією пацієнтів, котрі пережили автомобільні аварії, зазнали травм на шкідливому виробництві, тощо. Стежить за пацієнтами на всіх етапах лікування, надаючи необхідну інформацію стосовно подальшого відновлення організму та профілактичних заходів.
Рівне вул. Міцкевича, 14 (пов. 1, оф. 116)
Масажист
27 років досвіду
7,00
Спеціаліст займається лікуванням захворювань за допомогою різних масажних технік. Виконує лімфодренажний масаж обличчя. Лікує зморшки, шрами та сліди від вугрової хвороби. Допомагає прибрати "мішки" та "кола" під очима. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом