Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Рівному

9.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Рівне, вул. Грушевського, 26, 2 пов.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 08:00-17:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики.

Послуги, які надаються установою:

• консультація профільного спеціаліста;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів та м'яких тканин;
  • денний стаціонар;
  • ректороманоскопія;
  • масаж передміхурової залози;
  • дерматоскопія;
  • лікувально-оздоровчий масаж;
  • голкотерапія;
  • фізіотерапевтичні процедури.

Головні переваги медичного центру — сучасне та нове обладнання, висококваліфікований персонал, гарантована конфіденційність, використання комплексного підходу в лікуванні захворювань.

Біля установи є безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Рівному, вартість послуг:

• УЗД Судини голови та шиї 370
  • УЗД М’які тканини 230
  • УЗД Визначення вагітності 350
  • УЗД серця 450
  • Комплекс «Органи черевної порожнини» (печінка, жовчний міхур, жовчовивідні шляхи, підшлункова залоза, селезінка) 450
  • Електрокардіограма 200
  • Вагінальна лікувальна ванночка (зрошення, свічка, тампон) 250
  • Видалення чужерідних тіл піхви, неускладнене 700
  • Обробка ерозії шийки матки Солковагіном 750
  • Ще...
  • Первинна консультація непровідного лікаря дерматовенеролога (+дерматоскопія при потребі) 500
  • Кожна повторна консультація лікаря дерматолога 350
  • Консультація дерматолога онлайн 350
  • Дерматоскопия (діагностика неусів) 250
  • Кріодеструкція бородавок (1 процедура) від 1 до 10 утворень 1 500
  • Кріодеструкція одного утворення на шкірі 350
  • Кріодеструкція папілом шкіри (1 процедура) 300
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри 1- го новоутворення від 350
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри від 3 до 5 новоутворень(бородавки,папіломи,) 1 500
  • Первинна консультація лікаря дієтолога 500
  • Мезотерапія обличчя і волосистої частини голови\1 процедура 1 000
  • Ін’єкції краси (ботулінотерапія)\за 1 одиницю 160
  • Хімічний піллінг+ чистка обличчя 1 000
  • Плазмоліфтинг (1 зона) 1 700
  • Усунення зморшок\за 1 одиницю препаратуУсунення зморшок\за 1 одиницю препарату 160
  • Ін’єкції ліполітики одна процедура 1 200
  • Лікування п"яткових шпор 2 000
  • Внутрішньосуглобове введення гіалуронової кислоти в коліннй суглоб 5 000
  • Внутрішньосуглобове введення гіалуронової кислоти в кульшовий суглоб 5 000
  • Внутрішньосуглобове введення гіалуронової кислоти в плечовий суглоб 5 000
  • Пункція кісти Бейкера під УЗД контролем (з можливим подальшим введенням у порожнуну кісти протизапального препарату) 3 000
  • Ще...
  • Первинна консультація та огляд непровідного лікаря отоларинголога ( з відеоендоскопією) 500
  • Повторна консультація лікаря отоларинголога 350
  • в/м ін’єкція (свої ліки) 150
  • в/в ін’єкція (свої ліки) 250
  • в/в інфузія (свої ліки) 350
  • Виїзд лікаря на дім в межах міста з консультацією 800
  • Первинна консультація непровідного лікаря терапевта, лікаря сімейної медицини 500
  • Повторний прийом лікаря терапевта 350
  • Консультація лікаря онлайн 350
  • Чекап "Загальний терапевтичний"(консультація терапевта,ЕКГ,УЗД ОЧП,ЗАК,ЗАС,глюкоза,холестирин) 1 270
  • Видалення сторонніх тіл шкіри та прилеглих м"яких тканин 650
  • Перев"язка І ст складності 350
  • Перев"язка ІІ ст складності 550
  • Видалення кліщів 400
  • Консультація трихолога з трихоскопією 500
  • Первинна консультація і огляд непровідного лікаря уролога (+доплерографія швидкості кровотоку в судинах статевого органу при потребі) 500
  • Повторна консультація лікаря 350
  • Первинна консультація провідного лікаря ендокринолога 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олена
В клініку звернулася вперше і була приємно вражена. Все організовано на вищому рівні, починаючи з дівчат на рецепції, ввічливий та привітний персонал. Але особливу подяку хочу висловити Кузіву А. Р. за його професіоналізм та гарне ставлення до мене, як до пацієнта та просто людини! Це чудовий лікар, розумний, спеціаліст, компетентний у своїй справі. Це та сама людина, яка потрібна, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям! Рекомендую всім своїм знайомим як висококваліфікованого спеціаліста! Бажаю всім працівникам клініки здоров'я, мирного неба і вдячних пацієнтів!
Юлія
Була на прийомі у гінеколога, Куц Юлії Юріївни. Залишилась дуже задоволена, хороший, приємний лікар, прихильник доказової медицини. Найкраща.
Наталія Васюк
Висловлюю щиру подяку за високий професіалізм, доброзичливе і чуйне ставлення хірургу Кузіву Андрію Романовичу. З його допомогою я позбулась новоутворення без страху і болю. Хірург майстерно оперує і морально заспокоює і підтримує. І, взагалі медичні послуги клініки пречудові. Здоров'я, миру і Перемоги всім працівникам! Тримаймо стрій і все буде Україна!
Анастасія
Хороший сервіс,гарне ставлення до клієнтів.......Дякую
Олена
Дякую, хірургу, Назару Романовичу, який вдало зробив операцію. Хороший, чуйний доктор.
Наталія
Тільки хороші враження! Лікарі та медперсонал приємні,ввічливі,уважні,терплячі особливо до діток. Дякую,та зичу всім хто там працює великого здоровя!
Світлана
Зараз перебуваю на обліку по вагітності в Лілії Ярославівни. Дійсно хороший лікар, яка все чітко та зрозуміло пояснює. До цього вже 4 роки кожні півроку проходила в неї огляд. Спеціаліст своєї справи на всі 100%
Крістіна Колєснікова
Дууууже дуже прекрасний лікар.Рекомендую.Таких лікарів як Ольга Ростиславівна,за своїх 30 років я не зустрічала.
Альона
Не сподобалось взагалі. Ніякої зрозумілої консультації не надала! Зверталася на «ти» зверхньо. Зразу перед фактом аналізи за 1700 грн,а тоді буду щось казати... попередній прийом 800 грн за огляд і 2 аналізи не варті тих грошей абсолютно. Настрій зіпсований, нікому не радитиму
Тетяна
Клініка для викачування коштів!!! Звернулась до гінеколога Іванюк Лілії, вона не попередивши провела не потрібні аналізи, в кінці виставила рабунок на близько 5 тис. гривень. Поставила невтішний (жахливий) діагноз, налякавши мене і переконувала на необхідності дорогих аналізів. Навіть по моїх аналізах було видно що я здорова, і це підтвердили інші лікарі. Висновки робіть самі, та однозначно що після цієї клініки ви обов’язково звернересь за допомогою професійних лікарів. Бережіть себе!!!!
Роксолана
Просто чудовий фахівець! Постійно консультуюся у неї, адже впевнена в кваліфікації лікаря. Так як вона ще треба знайти! На огляді все конкретно по справі, з глибоким розумінням того, що вона говорить. Все просто супер! Рекомендую!
Вася
Просто чудовий спеціаліст! Довелося побувати у нього "в руках", в хорошому розумінні цього слова. Дуже хороший та відповідальний лікар. Свою роботу добросовісно виконує. За потреби, я в же знатиму до кого звертатися. Рекомендую!
Лілія
Дуже хороший лікар! Постійно лікую у неї свою дитину. Огляд завжди детальний, та прискіпливий. Рекомендації слушні, та детальні. Призначення не дороговартісні, та дієві. Людина справжній знавець своєї справи. Рекомендую!
Артемий
Одного разу, у нашій сім'ї сталася біла. У мого батька, трапився інсульт. Потрібно було швидко щось робити. Ми звернулися за допомогою до цього лікаря. Вона, свою справу, зробила на відмінно. Зараз у батька не залишилося і сліду від перенесеної хвороби.
Полюхович Ольга Григорівна
Лікарю найвища оцінка! Дуже розумна, все детально розповів, все грамотно пояснила. Фахівець, до якого можна і потрібно піти якщо є проблема. Дуже сподобалося, буду рекомендувати. Та неодмінно прийду повторно. Дякую!
23.02.2017
Нещодавно у мене виникла дуже делікатна проблема. Постало питання у виборі хорошого лікаря. Знайомий порадив Назара Романовича. Потрапивши до нього на прийом, я на власному досвіді переконався що лікар хороший. Він вирішив мою проблему.
Толик
Якби всі лікарі були як Оксана Миколаївна, було б не страшно до них ходити. Це лікар від Бога. Вчора була у неї на прийомі, враженні позитивні. Все як в кращих закордоних клініка. Детально розпитала, обережно оглянула, дала рекомендації.
Дуже хороший лікар, та людина. Можна сказати, що Тамара Петрівна, врятувала життя моєму дідусеві. У нас сталося лихо, але завдяки професійним діям цього лікаря, вдалося запобігти ще більшій біді. Низький Вам уклін. Щиро вдячні!
Полюхович Ольга Григорівна
Дуже рекомендую, лікар просто шикарний! Пояснила всю суть мого захворювання, я залишилася дуже задоволена. Ще буду звертатися до цього спеціаліста. Все в повному порядку, до клініки у мене ніяких претензій немає. Рекомендую!
Alina
У мого сина, часто бувають соплі, а особливо зараз, коли почався сезон. Ми дуже часто буваємо у цього лікаря. Кваліфікований спеціаліст, та дуже хороша жінка. Лікавання завжди допомагає в найкоротші терміни. Неодмінно прийдемо ще!
Хмельнича Марія
Лікар дуже добре проконсультувала, дала рекомендації, назначила аналізи і призначила лікування. І надалі буду консультуватися.
Катерина Олександрівна
Зверталася в клініку Оксфорд Медікал за консультацією кардіолога. Тоді про Столярець Валентину Іванівну нічого не знала. Мені запропонували піти на консультацію до неї. Я погодилася і залишилася дуже задоволеною. Лікар дуже розумна та компетентна. Огляд, призначення профілактичного лікування — все сподобалося.
Мовчанюк Катерина
Відвідувала дерматолога все сподобалось. Дякую врачу.
Костянтин
Найкращий з урологів, до яких я тільки не звертався в Рівному. Саме його курс лікування дав позитивний результат, зараз захворювання як і не було! Рекомендую!
Марія Петрівна
Петро Миколайович оперував мою ногу у 2019 році. Саме його мені порадили кілька різних людей і у всіх були відгуки, що у нього золоті руки. Спасибі велике за роботу, а також за терпіння, добре ставлення та підтримку.
G Bn
Дуже приємно, що клініка працює на вихідних. Зателефонувала і одразу записалась на цей же ж день. Зручно! Лікар, теж сподобався і персонал привітний! Задоволена!
Анюта Сидорчук
Чудові хірурги які спасли мені життя(після відвідин Мірющенка) в прямому сенсі цього слова! Привітний персонал! Всім дякую! ))))
Даша Клочкова
Давно хотіла написати відгук, щоб подякувати урологу, до якого звернувся мій тато. Прізвище Бульчак, нажаль, ім'я не пам'ятаю. У тата з віком з'явилась проблема з сечовим. постійно "бігав" до туалету... Після лікування, яке лікар призначив ситуація покращилась значно. Щиро дякую вам
Sergii Hupalenko
Хороший заклад, професійні лікарі і гарне обслуговування. Хоч і не дуже дешево, але здоров‘я це найдорожче!
Тетяна Лисюк
Була на прийомі у кардіолога вчора, лікар супер! Видно що професіонал! Я задоволена!
Iryna Kovrygnyk
Була у лікаря хірурга Мушія на прийомі. Дуже уважний та ввічливий. Надав кваліфіковану допомогу та назначив лікування. У клініці сучасні методи лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Рекомендую.
Ирина ***
Порадила знайома цю клініку і конкретного лікаря. Подивились коментарі, вони такі різні. Моє враження позитивне. Приходить багато людей, але працівники стараються все встигнути, всім допомогти. Не знаю як інші спеціалісти, але терапевт Олена Андріївна розумний лікар і чуйна людина. От тільки результати аналізів треба довго чекати і не все роблять в клініці. В цілому задоволена результатом.
Катя Павлюк
Хотіла б поділитись враженням. Побачила в інтернеті акцію, що можна пройти обстеження в гінеколога разом з узі за 400 грн. Подзвонила, все дійсно так. Записалась, прийняли привітно, гарно обстежили, надали всі рекомендації. Все чітко, без черг, комфортно. Я задоволена. Дякую.
Катерина Суконник
Відвідувала косметолога. Враження найприємніші - консультація була безкоштовною, лікар дала відповіді на всі мої питання, розвіяла всі страхи перед процедурою. Дякую, прийду ще на багато процедур. Рекомендую всім!
Diana Dianusya
Декілька днів тому довелося звернутись до лікаря. Довго думала до якого лікаря і куди саме піти адже проблема дуже інтимна. Знайома порекомендувала Ігора Євгеновича. На правду, було дуже соромно, але біль взяв гору і довелось перебороти сором. Та коли я прийшла в цю клініку вразило те, що мене на рецепції зустріли дуже ввічливо, а медсестричка дала ще й спеціальну білизну для огляду. Лікар був дуже приємний, оглянув, розказав усі нюанси. Одразу провів мені процедуру і біль минув практично одразу! Я вражена і вдячна. Знайомій дякую за рекомендацію, тепер і сама рекомендуватиму вас!
GOD IN GAMES
Зіткнувся з проблемою геморою. За певний час використання свічок та таблеток болі поновлювались. Коли тромбувався вузел - не міг сидіти . Звернувся до лікаря проктолога Ліщука Тараса Олександровича. Після детальної консультацїї я погодився на операцію. За 1 годину мені повернули можливість жити нормальним життям, дуже дякую вам. Професіоналізм Тараса Олександровича та всього колективу заслуговує найвищих нагород - людської вдячності та здоров'я. Рекомендую всім.
Олена Скріпачьова
Хочу подякувати лікарю УЗД діагностики, Кулакову Михайлу Станіславовичу. УЗД тут роблю не вперше, для мене зручно, що можливо зробити ввечері чи у вихідний день, бо не завжди є можливість вирватись з роботи. Окрема подяка лікарю, за професіоналізм, уважність до пацієнта, живий діалог і не байдужість. Робила УЗД і в інших закладах, є з чим порівняти.
Diana Nykytiuk
Ходила у клініку на плазмоліфтинг шкіри голови. Так як лікую андрогенетичну алопецію. Процедуру проводила дерматолог Анна Іванівна. Отримала при цьому безкоштовну консультацію. Анна Іванівна, хоч і молода, але дууже розумний лікар. Так як відвідала в Києві не одного дерматолога, вона на їхньому фоні виглядала найкраще. Процедуру проводила кваліфіковано: все добре продезинфікувала і було майже безболісно))
Анастасія Буждиган
Хороший заклад, приємні люди, доступні ціни. І головне - розумні лікарі! Тут справді доможуть!
Олена
Приємно вражена. Дуже хороше відношення, лікарі супер, особливо лор Зінчук Василь Юрійович))
Sj Ks
Сьогодні довелось потрапити до лікаря в оксфорд медікал. Приємно вражена від обслуговування та кваліфікації лікаря! Все на найвищому рівні! В Рівному це заклад номер 1!!!
Тетяна
06 травня '19р.
Приємно вражена! Я дуже вдячна лікарям, які навіть одразу після Пасхи у святковий день допомогли мені. І дівчатка на ресепшені мені дуже сподобались. Ввічливі та приємні. Дякую вам дуже!
Вікторія
Щиро дякую лікарю Бабійчук О.Є., яка допомогла вилікувати грибок на нігтях лівої ноги. Дуже сподобався стиль ведення консультації: спокійний, ввічливий, уважний. Діагноз визначила одразу, однак для підтвердження зробили аналізи. Лікування допомогло. Я дуже вдячна за можливість носити відкрите взуття.
Софія
Звернулися до лікаря з проблемою у дитини. Лікар надав дуже кваліфіковану консультацію, провів осмотр делікатно, з дитиною знайшов спільну мову. Діагностував проблему на прописав нам необхідні процедури та ліки. Щиро вдячна за допомогу.
У лікаря Федорової О.Р. консультувалися разом з чоловіком бо планували народжувати дитину. Лікар дуже добре проконсультувала нас з цього приводу, дала рекомендації та призначила аналізи для виключення будь якої інфекції в період вагітності. Планую продовжувати консультації й під час вагітності.
Катерина
За все своє життя не зустрічала ще такого чудового та кваліфікованого лікаря, як Марина Валеріївна. У неї спостерігаю трьох дітей. Нарікань з приводу лікування, яке призначає спеціаліст, у мене немає. Консультує доктор з будь-яких питань.
Олександр
Відвідав лікаря проктолога. Все настільки коректно лікар розказав та пояснив, що вирішив - буду лікуватись! Перша процедура, пройшла успішно, тому і надалі тут лікуватимусь!!!
Хороший спеціаліст. неодноразово зверталась сама і рекомендую друзям!
Володимир Братащук
Декілька днів назад був в уролога. Можу сказати одне, що лікар дуже гарно мене оглянув і на УЗД і на самому огляді. Лікування призначим. Сподіваюсь результат буде хорошим бо вже відчув полегшення. Дякую!
Ольга Конончук
Проходила курс лікування в Лілії Ярославівни. Лікар чудовий. Лікування на достойному рівні. Всі маніпуляції проводились дуже професійні. Рекомендую і цей заклад і лікаря!
Тетяна Самарова
Доброго всім дня. Хочу поділитися своїм позитивним враженням від Окфорд. Дуже приємний колектив, хороші та кваліфіковані спеціалісти, які знають свою роботу. Відвідувала сама неодноразово, і були на УЗД з сином. РАДЖУ ВСІМ.
Олена
Дуже вдячна за допомогу лікарю гінекологу Іванюк Лілії Ярославівні, дійсно професіонал. Допомогла мені. І взагалі медичний центр дуже хороший. Обслуговування та все решта на найвищому рівні.
Віталій
16 травня '18р.
Хороша клініка, привітні дівчата, отримав змістовну консультацію
Anna Vietrova
16 травня '18р.
Была у терапевта, все понравилось. Буду рекомендовать Ваш центр близким и друзьям.
Інна
28 квітня '18р.
Довелося стикнутися з даним ліікарем і мені) правда ходила я до неї не в оксфорд медікал а в клініку 4Д, дуже споодобалося, що лікар швидко вирішила мою проблему зі шкірою
15 квітня '18р.
Мы рожали у Лилии Ярославовны ,супруга неоднократно лечилась, всё СУПЕРРРР!!! Профессионал своего дела!!! Врач от Бога!!! Ко всем отношение ,как к своим родным!!! Рекомендую!!!
Maria Haribo
Девочки, очень советую этот медицинский центр. Как раз попала на акцию с хорошей скидкой. Была четыре раза у косметолога на чистке лица и лифтинге, теперь подружки не узнают)). Очень отзывчивый персонал, все чисто и максимально стерильно. На входе сделали кофе и провели к очень милой девушке-косметологу, она мне ещё в конце процедуры в подарок наносила увлажняющую маску.) вобщем, огромное спасибо!
Валентина Курочка
Дуже вдячна іванні Станіславівні. Маю серйозне професійне захворювання шийного відділу хребта. Завдяки Іванні Станіславівні отримую необхідну кваліфіковану допомогу. Навіть після одного прийому та проведення блокади шийного відділу відчуваю значне полегшення та знеболення. Вибираю для себе цього лікаря!
Валерий
Мені сподобалось!
Олександра
Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.
Богдан
Наблюдався у лікаря після хвороби. Чудовий фахівець, знає своє діло.
Кристина
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
Вера
Выполнил диагностику быстро и качествено. Дал рекомендации, написал подробное заключение. Спасибо
Раиса
Рекомендую врача как хорошего специалиста. Помогла мне в лечении эрозии.
Гнат
Лікувався у цього лікаря. Врятував мене від болю.
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
Юрий
Спасибо за хорошие советы и диагностику))
Тарас
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!
Петр
Помог справиться мне с деликатной проблемой. Очень благодарен Сергею Александровичу за его труд.
Дарья
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Олег
Чудова лікарка, швидко поставила мене на ноги.
Сергей
Хороший доктор, ответственный профессионал своего дела.
Олег
Порадовал высокий уровень выполнения процедур, спасибо!
Юрий
Профессионализм доктора поражает. Обращались неоднократно.

Лікарі клініки Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Рівному

• Уролог
  • Флеболог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.