Oxford Medical (Оксфорд медікал) в Рівному

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики.

Послуги, які надаються установою:

• консультація профільного спеціаліста;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів та м'яких тканин;
  • денний стаціонар;
  • ректороманоскопія;
  • масаж передміхурової залози;
  • дерматоскопія;
  • лікувально-оздоровчий масаж;
  • голкотерапія;
  • фізіотерапевтичні процедури.

Головні переваги медичного центру — сучасне та нове обладнання, висококваліфікований персонал, гарантована конфіденційність, використання комплексного підходу в лікуванні захворювань.

Біля установи є безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Oxford Medical (Оксфорд медікал) в Рівному, вартість послуг:

• УЗД судин голови і шиї 220
  • УЗД м'яких тканин 170
  • УЗД для вагітних до 12 нед. 280
  • УЗД серця (ехокардіографія) 250
  • Комплекс «Органи черевної порожнини» (печінка, жовчний міхур, жовчовивідні шляхи, підшлункова залоза, селезінка) 300
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
20 березеня '20г.
Клініка для викачування коштів!!! Звернулась до гінеколога Іванюк Лілії, вона не попередивши провела не потрібні аналізи, в кінці виставила рабунок на близько 5 тис. гривень. Поставила невтішний (жахливий) діагноз, налякавши мене і переконувала на необхідності дорогих аналізів. Навіть по моїх аналізах було видно що я здорова, і це підтвердили інші лікарі. Висновки робіть самі, та однозначно що після цієї клініки ви обов’язково звернересь за допомогою професійних лікарів. Бережіть себе!!!!
Мовчанюк Катерина
28 грудня '19г.
Відвідувала дерматолога все сподобалось. Дякую врачу.
G Bn
20 жовтня '19г.
Дуже приємно, що клініка працює на вихідних. Зателефонувала і одразу записалась на цей же ж день. Зручно! Лікар, теж сподобався і персонал привітний! Задоволена!
Анюта Сидорчук
18 жовтня '19г.
Чудові хірурги які спасли мені життя(після відвідин Мірющенка) в прямому сенсі цього слова! Привітний персонал! Всім дякую! ))))
Даша Клочкова
11 жовтня '19г.
Давно хотіла написати відгук, щоб подякувати урологу, до якого звернувся мій тато. Прізвище Бульчак, нажаль, ім'я не пам'ятаю. У тата з віком з'явилась проблема з сечовим. постійно "бігав" до туалету... Після лікування, яке лікар призначив ситуація покращилась значно. Щиро дякую вам
Sergii Hupalenko
10 жовтня '19г.
Хороший заклад, професійні лікарі і гарне обслуговування. Хоч і не дуже дешево, але здоров‘я це найдорожче!
Тетяна Лисюк
06 жовтня '19г.
Була на прийомі у кардіолога вчора, лікар супер! Видно що професіонал! Я задоволена!
Iryna Kovrygnyk
04 жовтня '19г.
Була у лікаря хірурга Мушія на прийомі. Дуже уважний та ввічливий. Надав кваліфіковану допомогу та назначив лікування. У клініці сучасні методи лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Рекомендую.
Ирина ***
26 вересня '19г.
Порадила знайома цю клініку і конкретного лікаря. Подивились коментарі, вони такі різні. Моє враження позитивне. Приходить багато людей, але працівники стараються все встигнути, всім допомогти. Не знаю як інші спеціалісти, але терапевт Олена Андріївна розумний лікар і чуйна людина. От тільки результати аналізів треба довго чекати і не все роблять в клініці. В цілому задоволена результатом.
Катя Павлюк
25 вересня '19г.
Хотіла б поділитись враженням. Побачила в інтернеті акцію, що можна пройти обстеження в гінеколога разом з узі за 400 грн. Подзвонила, все дійсно так. Записалась, прийняли привітно, гарно обстежили, надали всі рекомендації. Все чітко, без черг, комфортно. Я задоволена. Дякую.
Катерина Суконник
29 серпня '19г.
Відвідувала косметолога. Враження найприємніші - консультація була безкоштовною, лікар дала відповіді на всі мої питання, розвіяла всі страхи перед процедурою. Дякую, прийду ще на багато процедур. Рекомендую всім!
Diana Dianusya
25 серпня '19г.
Декілька днів тому довелося звернутись до лікаря. Довго думала до якого лікаря і куди саме піти адже проблема дуже інтимна. Знайома порекомендувала Ігора Євгеновича. На правду, було дуже соромно, але біль взяв гору і довелось перебороти сором. Та коли я прийшла в цю клініку вразило те, що мене на рецепції зустріли дуже ввічливо, а медсестричка дала ще й спеціальну білизну для огляду. Лікар був дуже приємний, оглянув, розказав усі нюанси. Одразу провів мені процедуру і біль минув практично одразу! Я вражена і вдячна. Знайомій дякую за рекомендацію, тепер і сама рекомендуватиму вас!
GOD IN GAMES
25 серпня '19г.
Зіткнувся з проблемою геморою. За певний час використання свічок та таблеток болі поновлювались. Коли тромбувався вузел - не міг сидіти . Звернувся до лікаря проктолога Ліщука Тараса Олександровича. Після детальної консультацїї я погодився на операцію. За 1 годину мені повернули можливість жити нормальним життям, дуже дякую вам. Професіоналізм Тараса Олександровича та всього колективу заслуговує найвищих нагород - людської вдячності та здоров'я. Рекомендую всім.
Олена Скріпачьова
04 серпня '19г.
Хочу подякувати лікарю УЗД діагностики, Кулакову Михайлу Станіславовичу. УЗД тут роблю не вперше, для мене зручно, що можливо зробити ввечері чи у вихідний день, бо не завжди є можливість вирватись з роботи. Окрема подяка лікарю, за професіоналізм, уважність до пацієнта, живий діалог і не байдужість. Робила УЗД і в інших закладах, є з чим порівняти.
Diana Nykytiuk
30 липня '19г.
Ходила у клініку на плазмоліфтинг шкіри голови. Так як лікую андрогенетичну алопецію. Процедуру проводила дерматолог Анна Іванівна. Отримала при цьому безкоштовну консультацію. Анна Іванівна, хоч і молода, але дууже розумний лікар. Так як відвідала в Києві не одного дерматолога, вона на їхньому фоні виглядала найкраще. Процедуру проводила кваліфіковано: все добре продезинфікувала і було майже безболісно))
Анастасія Буждиган
21 липня '19г.
Хороший заклад, приємні люди, доступні ціни. І головне - розумні лікарі! Тут справді доможуть!
Олена
17 липня '19г.
Приємно вражена. Дуже хороше відношення, лікарі супер, особливо лор Зінчук Василь Юрійович))
Sj Ks
15 липня '19г.
Сьогодні довелось потрапити до лікаря в оксфорд медікал. Приємно вражена від обслуговування та кваліфікації лікаря! Все на найвищому рівні! В Рівному це заклад номер 1!!!
Тетяна
06 травня '19г.
Приємно вражена! Я дуже вдячна лікарям, які навіть одразу після Пасхи у святковий день допомогли мені. І дівчатка на ресепшені мені дуже сподобались. Ввічливі та приємні. Дякую вам дуже!
Олександр
17 січня '19г.
Відвідав лікаря проктолога. Все настільки коректно лікар розказав та пояснив, що вирішив - буду лікуватись! Перша процедура, пройшла успішно, тому і надалі тут лікуватимусь!!!
Володимир Братащук
09 січня '19г.
Декілька днів назад був в уролога. Можу сказати одне, що лікар дуже гарно мене оглянув і на УЗД і на самому огляді. Лікування призначим. Сподіваюсь результат буде хорошим бо вже відчув полегшення. Дякую!
Ольга Конончук
25 грудня '18г.
Проходила курс лікування в Лілії Ярославівни. Лікар чудовий. Лікування на достойному рівні. Всі маніпуляції проводились дуже професійні. Рекомендую і цей заклад і лікаря!
Тетяна Самарова
23 грудня '18г.
Доброго всім дня. Хочу поділитися своїм позитивним враженням від Окфорд. Дуже приємний колектив, хороші та кваліфіковані спеціалісти, які знають свою роботу. Відвідувала сама неодноразово, і були на УЗД з сином. РАДЖУ ВСІМ.
Олена
28 листопада '18г.
Дуже вдячна за допомогу лікарю гінекологу Іванюк Лілії Ярославівні, дійсно професіонал. Допомогла мені. І взагалі медичний центр дуже хороший. Обслуговування та все решта на найвищому рівні.
Віталій
16 травня '18г.
Хороша клініка, привітні дівчата, отримав змістовну консультацію
Anna Vietrova
16 травня '18г.
Была у терапевта, все понравилось. Буду рекомендовать Ваш центр близким и друзьям.
Maria Haribo
23 січня '18г.
Девочки, очень советую этот медицинский центр. Как раз попала на акцию с хорошей скидкой. Была четыре раза у косметолога на чистке лица и лифтинге, теперь подружки не узнают)). Очень отзывчивый персонал, все чисто и максимально стерильно. На входе сделали кофе и провели к очень милой девушке-косметологу, она мне ещё в конце процедуры в подарок наносила увлажняющую маску.) вобщем, огромное спасибо!
Валентина Курочка
Дуже вдячна іванні Станіславівні. Маю серйозне професійне захворювання шийного відділу хребта. Завдяки Іванні Станіславівні отримую необхідну кваліфіковану допомогу. Навіть після одного прийому та проведення блокади шийного відділу відчуваю значне полегшення та знеболення. Вибираю для себе цього лікаря!
Валерий
30 липня '17г.
Мені сподобалось!
Олександра
23 липня '17г.
Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.
Богдан
07 листопада '16г.
Наблюдався у лікаря після хвороби. Чудовий фахівець, знає своє діло.
Кристина
23 жовтня '16г.
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
Вера
09 жовтня '16г.
Выполнил диагностику быстро и качествено. Дал рекомендации, написал подробное заключение. Спасибо
Раиса
05 жовтня '16г.
Рекомендую врача как хорошего специалиста. Помогла мне в лечении эрозии.
Гнат
08 вересня '16г.
Лікувався у цього лікаря. Врятував мене від болю.
Галина
06 вересня '16г.
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
Юрий
16 серпня '16г.
Спасибо за хорошие советы и диагностику))
Тарас
05 серпня '16г.
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!
Петр
01 серпня '16г.
Помог справиться мне с деликатной проблемой. Очень благодарен Сергею Александровичу за его труд.
Дарья
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Олег
Чудова лікарка, швидко поставила мене на ноги.
Сергей
Хороший доктор, ответственный профессионал своего дела.
Олег
28 червеня '16г.
Порадовал высокий уровень выполнения процедур, спасибо!
Юрий
Профессионализм доктора поражает. Обращались неоднократно.

Лікарі клініки Oxford Medical (Оксфорд медікал) в Рівному

Іванюк Лілія Ярославівна
Гінеколог, Дитячий гінеколог
Консультація від 250 грн.
Кулаков Михайло Станіславович
  • Флеболог
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Рівне вул. Костромська, 41
7,3
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
7,9
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
Записатися на прийом
Рівне вул. Поштова, 5 ("Інваспорт")
7,8
Медичний центр Надії Бурмаки надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні алкогольної, ігровою, тютюнової залежності та інших патологій, має філії у багатьох містах України. В штаті центра лікарі вищої категорії кваліфікації.
Н: 08:00-13:00