Оксфорд Медікал в Рівному

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками. Пацієнтів приймають лікарі вищої та другої категорії, які пройшли навчання в країні та за кордоном.

Послуги, які пропонує філія:

• консультація фахівця (гінеколога, проктолога, уролога, дерматовенеролога, невролога, терапевта);
  • УЗ-діагностика органів, тканин та судин;
  • клінічні дослідження;
  • денний стаціонар;
  • малоінвазивні хірургічні втручання;
  • лікування судин та вен;
  • діагностика та терапія венеричних захворювань.

Переваги медичного закладу - сучасна матеріально-технічна база, висококваліфікований персонал, дотримання європейських стандартів, гарантована конфіденційність, розвинена мережа клінік, можливість продовжити лікування за кордоном.

Знаходиться поліклініка за адресою вул. Симона Петлюри, 19.

• Ціни на послуги

• УЗД передміхурової залози
  • УЗД органів калитки
  • УЗД для вагітних
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД суглобів
  • УЗД м'яких тканин
  • УЗД лімфатичних вузлів
  • УЗД печінки
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Лікування аденоми простати
  • Обробка шийки матки 210
  • Санація піхви 210
  • Лікування вагініту
  • Лікування аднекситу
  • Видалення сторонніх тіл з піхви
  • Лікування захворювань шийки матки
  • Лікування запальних захворювань
  • Лікування ерозії шийки матки
  • Лікування молочниці
  • Лікування кондиломи
  • Лікування мікоплазмозу
  • Лікування трихомоніазу
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • Лікування цервіциту
  • Висічення анальної тріщини
  • Видалення анальних кондилом
  • Лігування геморою латексними кільцями
  • Лікування анального свербежу
  • Рання діагностика раку прямої кишки
  • Усунення випадання кишки

30 липня '17г.
Мені сподобалось!
Олександра
23 липня '17г.
Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.
Іванна
12 липня '17г.
Були на огляді в дитячого педіатра 11.07. Питань декілька: 1. Для чого писати на сайті що є дитячий педіатр, якщо по факту немає. Ми прийшли вранці, мені запропонували педіатра на 14.00 бо їй треба їхати зі Здолбунова і взагалі вона в декретній відпустці?!?? ( якось я навіть на це погодилась) 2. Компетентність педіатра під питанням. Принаймі мені не сподобалось і я знову не піду. 3. Ми прийшли зі скаргою на температуру, але педіатр навіть не збиралась міряти температуру. Коли я про це спитала, сказала що вірять словам батьків!!! І почала шукати градусник якого в кабінеті навіть не було!! Це як? 4. Йдучи в приватну клініку з пафосною назвою очікуєш більш менш сучасне медичне приладдя та обладнання. Та ні!! Температуру міряють місячним дітям ртутним градсником. Невже клініка не змогла купити хоча б один сучасний електронний градусник??? 5. Ну і ще може не так і важливо). Картку на дитину пишуть на папері в лікар пише на папері а не в комп'ютері 6. Лікар на листочки написала назви препаратів і без печатки без її ФІО віддала мені клаптик. Це мав би бути офіційний рецепт хіба ні?!?!?! Мало що можна то так накалякати!! Нікому не рекомендую. Витрачений час та кошти!
Богдан
07 листопада '16г.
Наблюдався у лікаря після хвороби. Чудовий фахівець, знає своє діло.
Кристина
23 жовтня '16г.
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
Вера
09 жовтня '16г.
Выполнил диагностику быстро и качествено. Дал рекомендации, написал подробное заключение. Спасибо
Раиса
05 жовтня '16г.
Рекомендую врача как хорошего специалиста. Помогла мне в лечении эрозии.
Гнат
08 вересня '16г.
Лікувався у цього лікаря. Врятував мене від болю.
Галина
06 вересня '16г.
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
Юрий
16 серпня '16г.
Спасибо за хорошие советы и диагностику))
Тарас
05 серпня '16г.
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!
Петр
01 серпня '16г.
Помог справиться мне с деликатной проблемой. Очень благодарен Сергею Александровичу за его труд.
Дарья
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Олег
Чудова лікарка, швидко поставила мене на ноги.
Сергей
Хороший доктор, ответственный профессионал своего дела.
Олег
28 червеня '16г.
Порадовал высокий уровень выполнения процедур, спасибо!
Юрий
Профессионализм доктора поражает. Обращались неоднократно.
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Рівне вул. Костромська, 41
7,2
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
7,8
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
Записатися на прийом
Рівне вул. Поштова, 5 ("Інваспорт")
7,9
Медичний центр Надії Бурмаки надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні алкогольної, ігровою, тютюнової залежності та інших патологій, має філії у багатьох містах України. В штаті центра лікарі вищої категорії кваліфікації.
Н: 08:00-13:00