Колтонюк Олександр Романович

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.

Наталія
18 квітня '19р.
Лікар НАЙКРАЩИЙ своєї справи!!!! Всю вагітність обслідувалася у Благодарі. дякую Богові, що є такі люди!
Марія
Дуже хороший лікар, уважно оглядає на УЗД дитинку і матір, відповідав і пояснив всі питання, які нас із чоловіком цікавили, виявив порушення кровотоку у лівій вені, чим самим допоміг вчасно діагностувати та вилікувати цю проблему. Дуже йому вдячні!!!
Алла
Дуже чуйний, уважний. Проводив мені УЗД і за лічені хвилини консультації я дізналась від нього більше, ніж за роки від інших гінекологів. Висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую!!
Лікар від Бога. Всю вагітність ходила на УЗД виключно до Олександра Романовича. Турботливий, привітний, уважно оглядає діток, про все розповідає та консультує. Стать дитини сказав вже в 12тижнів і не помилився!Всім раджу такого спеціаліста!
Юлька
Найкращий гінеколог!!! Дякую! Завжди звертаюсь до Олександра Романовича!
Маша
Проходили с мужем обследование. Врач отличный, все сделала акуратно. Профессионал.
Карина
Хорошая консультация, вылечила молочницу. Всем женщинам советую хорошего врача.
Тетяна
Олександр Романович,чудовий,висококваліфікований лікар! Професіонал,дуже компетентний у своїй справі....
Лікувалась в Олександра Романовича. Робила гістероскопію, видаляла поліпи ендометрію. Чудовий спеціаліст! Рекомендую!
Лана
01 квітня '20р.
Дуже хороший лiкар i людина.Робила у нього соноскопiю,зараз консультуюсь з приводу планування вагiтностi,дуже сподiваючь,що допоможе