Сторінка 2. Гінекологи у Рівному

Спасибо Кравчук за своевременную помощь и профессионализм!
24 серпня '16 г.
Наталья Сергеевна
Долго лечила сбои менструального цикла. Сейчас все отлично.
28 серпня '16 г.
Марія Михайлівна,це лікар від Бога,без перебільшення.Професійний лікар,хороша людина.Якщо Ви дійсно хочете побачити результат у лікуванні, то це саме той лікар до якого потрібно звертатись.
11 серпня '17 г.
Александра
Вчера была на приеме, все прошло отлично
30 вересня '16 г.
Рита
Наблюдалась всю беременность. Прекрасный специалист, принял моего сыночка.
17 серпня '16 г.
Ульяна
Как и всем девочкам, немного страшно было идти на прием к гинекологу-мужчине. Но Роман Гаврилович развеял все мои опасения! Очень понравился как врач, ответственный и аккуратный. Мазур помог разобраться с существующими проблемами и рассказал как не допустить новых. Очень помог, спасибо!
10 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог спеціалізується на огляді внутрішніх та зовнішніх статевих органів, боротьбі із інфекційними захворюваннями, аномаліями та відхиленнями від нормальної функціональності. Надає послуги щодо консультації та регулярного огляду жінок. Визначає стан здоров’я пацієнток і вразі потреби, призначає необхідні медичні процедури. Проводить профілактичну роботу щодо попередження виникнення запальних процесів. Займається лікуванням циститу.
Рівне вул. Замкова, 23
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар вищої категорії Міськевич Ірина Миколаївна спеціалізується в акушерській та гінекологічній практиці. Акушер-гінеколог направляє діяльність на покращення здоров’я жінок. Проводить огляди організму, супровід вагітності. Надає допомогу під час родової діяльності та приймає оптимальні рішення вразі виникнення ускладнень. Лікує запальні захворювання, полікістоз яєчників, міому матки, молочницю.
Рівне вул. Замкова, 23