Войтюк Мирослава Володимирівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог Войтюк Мирослава Володимирівна спеціалізується на практичній гінекології: діагностуванні та лікуванні захворювань жіночих органів. Надає всю необхідну консультацію з приводу виникнення жіночих хвороб. Проводить біопсію шийки матки та її обробку лікарським шляхом. Лікує захворювання шийки матки, міому матки, запалення яєчників, хвороби маткових труб, венеричні захворювання та інше. Спеціалізується на лікуванні дисфункції яєчників, що найчастіше стає причиною безпліддя.Окрім того, проводить консультації вагітним та приймає у них пологи. Надає консультації після пологів з приводу стана здоров’я молодої мами та правильного ведення статевого життя.

Надежда
Вела всю беременность. Чудесный человек и доктор.
05 травня '16р.
Вела всю беременность и принимала роды. Благодарность не имеет границ!!
Карина
Дуже хороший спеціаліст і людина! Рекомендую! Адекватно відноситься до ситуації, все пояснює, і не лякає, як багато лікарів. А навпаки підтримує. І у клініці самій приємна атмосфера, плюс по запису, не потрібно чекати в чергах.