Благодар, центр репродукції

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. В клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.

Послуги, які отримує пацієнт:

• фолікулометрія;
  • фізіотерапія;
  • екстракорпоральне запліднення;
  • лабораторна діагностика.

Переваги медичного центру - сучасні технології та обладнання, європейська якість послуг, уважний та тактичний персонал, конфіденційність, комфортні умови та спокійна атмосфера.

Розташована клініка за адресою вул. Воля, 5.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Благодар, центр репродукції, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу (матки і придатків) ендовагінальним датчиком 300
  • УЗД органів малого тазу (матки і придатків) абдомінальним датчиком 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова з-за,селезінка, нирки) 250
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки і сечовий міхур + залишкова сеча) 250
  • УЗД молочних залоз 200
  • УЗД вагітності до 11 тижнів включно 300
  • УЗД щитовидної залози 180
  • УЗД органів калитки 190
  • УЗД (нирки, органи калитки, сечовий міхур + залишкова сеча, простата) 300
  • УЗД простати 190
  • Фолікулометрія 200
  • Кольпоскопія від
  • Гістероскопія діагностична (з урахуванням вартості в\в анестезії, морфологічного дослідження і медикаментів) 4 500
  • Гістероскопія діагностична + прицільна біопсія ендометрію (з урахуванням вартості в\в анестезії, морфологічного дослідження і медикаментів) 5 000
  • Гістероскопічна поліпектомія-видалення внутріматкового поліпа (з урахуванням вартості в\в анестезії, морфологічного дослідження і медикаментів) 6 000
  • Гістероскопічна міомектомія-видалення субмукозних фіброматозних вузлів матки (з урахуванням вартості в\в анестезії, морфологічного дослідження і медикаментів) 6 800
  • Гістероскопічна резекція (абляція) ендометрію (з урахуванням вартості в\в анестезії, морфологічного дослідження і медикаментів)
  • Спермограма 450
  • Консультація лікаря гінеколога-репродуктолога 350
  • Консультація лікаря акушера-гінеколога первинна (у вартість входить одноразовий гінекологічний набір) 300
  • Інсемінація спермою чоловіка (без урахування вартості медикаментів) 4 500
  • Інсемінація спермою донора (без урахування вартості медикаментів) 7 000
  • Кріоконсервація сперми 1 300
  • Зберігання сперми протягом 1 міс. 175
  • Кріоконсервація і зберігання сперми на протязі 6 міс. 2 300
  • Кріоконсервація і зберігання сперми на протязі 12 міс. 3 300
  • Кріоконсервація і зберігання яйцеклітин на протязі 6 міс 3 200
  • Зберігання ембріонів 1 міс. 175
  • Розморожування, культивування і перенос розморожених ембріонів / ооцитів (без урахування вартості медикаментів) 12 700
  • Біопсія шийки матки (з морфологічним дослідженням) 650
  • Бужування цервікального каналу 400
  • Роздільне діагностичне вишкрібання (з урахуванням вартості морфологічного дослідження без в\в анестезії) 900
  • РХК шийки матки (радіохвильова коагуляція) 1 000
  • Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву) 500
  • Видалення маткового контрацептиву 400
  • Консультація лікаря уролога-андролога 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлія
Для тих хто ще сумнівається на рахунок еко в цій клініці, то не раджу сумніватися)!Ми вірили і у нас маленьке чудо на руках.Звертайтеся до Ірини Царук- вона просто ангел в білому халаті:- чуйна, порядна, лікар з великої букви, таких дійсно мало!!І взагалі весь персонал хороший❤Благодар раджу на всі 100% тим хто бажає діток.
Ірина
Чудові спеціалісти всім рекомендую
Лікувалась в Олександра Романовича. Робила гістероскопію, видаляла поліпи ендометрію. Чудовий спеціаліст! Рекомендую!
Маринка
30 квітня '20р.
Лікар завдяки ,якому в нас з’явилася довгоочікувана донечка.Щира,компетентна,завжди готова допомогти і підтримати.Нема слів аби передати всю вдячність,просто професіонал своєї справи
Лана
01 квітня '20р.
Дуже хороший лiкар i людина.Робила у нього соноскопiю,зараз консультуюсь з приводу планування вагiтностi,дуже сподiваючь,що допоможе
Наталія
18 квітня '19р.
Лікар НАЙКРАЩИЙ своєї справи!!!! Всю вагітність обслідувалася у Благодарі. дякую Богові, що є такі люди!
Ірина Василівна найкращий педіатр для моїх діток. Уважна, приємна, має підхід до діток.
Таня
Хочу висловити величезну подяку клініці Благодар. Спасибі вам за неймовірного синочка! Він прекрасніший, ніж у всіх моїх снах. Ви подарували надію стати батьками, а також дали цю можливість. Окреме спасибі Царук Ірині Андріївні за чаклунство, зародити в мені нове життя. Також хочу сказати, що у мене був найкращий лікар протягом моєї вагітності! Ми із синочком були в надійних руках досвідченого фахівця!! Дякую Колтонюку Олександру Романовичу за відмінні докладні, професійні узі! І класні відео на пам'ять))) Дякуємо ! А також спасибі колективу Благодар за все!
Лілія
Вдячна Олександру Романовичу .Лікар від Бога.Я на 6міс вагітності!!!
Таня
З нею я пройшла від безпліддя до бажаної вагітності. Пологи теж приймала вона. Буду звертатися тільки до неї.
Карина
Дуже хороший спеціаліст і людина! Рекомендую! Адекватно відноситься до ситуації, все пояснює, і не лякає, як багато лікарів. А навпаки підтримує. І у клініці самій приємна атмосфера, плюс по запису, не потрібно чекати в чергах.
Марія
Дуже хороший лікар, уважно оглядає на УЗД дитинку і матір, відповідав і пояснив всі питання, які нас із чоловіком цікавили, виявив порушення кровотоку у лівій вені, чим самим допоміг вчасно діагностувати та вилікувати цю проблему. Дуже йому вдячні!!!
Тетяна
Хороший педіатр,приділяє достатньо багато уваги дитині.Компетентна ,уважна.Враження позитивні.
Дуже уважно проводить огляд дитини. Вона хороший педіатр. Вже приймає не в благодарі а на Карнаухова.
Мирослава
Дуже чудова клініка та чудовий персонал. Завжди уважний та чемний. Не одноразово проходила в них УЗД дуже хороший лікар все розкаже покаже, фото зроблять. Я дуже задоволена вашою роботою. Велике дякую
Наталія
Чудова клініка, чудовий персонал,завдяки Олександру Романовичу у нас росте чудова донечка. Сьогодні нам 3 місяці
Алла
Дуже чуйний, уважний. Проводив мені УЗД і за лічені хвилини консультації я дізналась від нього більше, ніж за роки від інших гінекологів. Висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую!!
Мар'яна
Дуже хороший спеціаліст і людина! Лікувала після стрімких пологів мою маленьку племінничку і допомогла врятувати її життя! І коли народилась в мене донечка, я постійно зверталась за консультацією до Ірини Василівни і отримувала кваліфіковану допомогу! Дякуємо Вам!
Олена
Завдяки Царук Ірині Андріївні, і взагалі дякую Всьому персоналу за підтримку, після 7 років чекання, нашому синочку вже 1рік і 3 місяці.
Олена
Найкращий гінеколог м.Рівного! Без перебільшення!
27 травня '17р.
Лікар від Бога. Всю вагітність ходила на УЗД виключно до Олександра Романовича. Турботливий, привітний, уважно оглядає діток, про все розповідає та консультує. Стать дитини сказав вже в 12тижнів і не помилився!Всім раджу такого спеціаліста!
24 травня '17р.
Дякую за доню!
Тетяна
заBдяки Ірині АндріїBні маю доцю-(15 рокіB безпліддя),дyже хороша і як лікар,і як людина
Каріна
Дякуємо, завдяки Вам народився наш синочок, нам сьогодні 3 тижні )
Сергій
Велике дякую, Дмитру Васильовичу, за лікування.
Юлька
Найкращий гінеколог!!! Дякую! Завжди звертаюсь до Олександра Романовича!
Олег
Доктор мнепомог справиться с проблемой. Это очень грамотный врач.
Рита
Прекрасный доктор, детки ее обожают.
Екатерина
Лечилась у этого врача от бесплодия. Сейчас на третьем месяце. Спасибо!
Маша
Проходили с мужем обследование. Врач отличный, все сделала акуратно. Профессионал.
Семен
Большое спасибо Дмитрию Васильевичу за эффективное лечение.
Надежда
Вела всю беременность. Чудесный человек и доктор.
Евгения
Помог вылечить бронхит у сына. Теперь я спокойна! Спасибо.
Карина
Хорошая консультация, вылечила молочницу. Всем женщинам советую хорошего врача.
Рита
09 травня '16р.
Благодарны Ирине Андреевне вылечили кист ичника без операции. СПАСИБО!!!
Вела всю беременность и принимала роды. Благодарность не имеет границ!!
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00