Сімейні лікарі у Рівному

Консультація лікаря онлайн в клініці «Oxford Medical» 350
Недавно ребенок очень меня напугал, сказал, что у него болит челюсть, очень больно жевать и ротик практически не мог открыть. Я его схватила и побежала в клинику. Меня направили к Виталию Евгеньевичу. Оказалось, что это невралгия тройничного нерва, а боль, это ни что иное, как спазм жевательных мышц. Доктор выдал рекомендации для лечения, и настоятельно рекомендовал не переохлаждаться. Большое спасибо доктору, за оперативную помощь.
06 березеня '17 г.
Никита Бондарь
Я обращался к Виталию Евгеньевичу по наводке жены. Она у меня бросила курить, как узнал, что беременна. А дальше понеслось. У нее был ужасный токсикоз, и соответственно курить мне было нельзя, если курил на улице, то нужно было час проветриваться. Ну, вот она меня и записала к доктору, ей подруга сказала, что это может помочь. Это не было легко, но все-таки нас получилось побороть эту вредную привычку. Спасибо.
19 квітня '17 г.
Сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
Займається лікуванням терапевтичних, гастроентерологічних захворювань. Протягом 5 років активно лікує ентеровірусні, респіраторні, захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання печінки та ін.. Працює, як сімейний лікар – підписує декларації з пацієнтами. Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Сімейний лікар, Терапевт, Мануальний терапевт, Голкорефлексотерапевт
Лікар Гервазюк Віталій Євгенійович спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, та сімейній медицині. Лікує пацієнтів, що скаржаться на хвороби серця, неврози, невралгію. Допомагає побороти ожиріння та шкідливі звички, такі як алкоголізм та паління. Також поліпшує стан при головному болі, кіфозі, остеохондрозі, сколіозі, коригує порушення постави.
Рівне вул. Кавказька, 6