Дермед (Dermed), спеціалізовані лікарські кабінети

Пн — Пт: 08:30-19:30
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.

Послуги, які надає медичний центр:

• консультація вузького спеціаліста;
  • озонотерапія;
  • терапія серцевих хвороб;
  • ін’єкційна терапія;
  • пресотерапія.

Переваги медичного закладу - сучасне обладнання, кваліфіковані працівники, комфортні умови лікування, комплексний підхід.

Знаходиться центр за адресою вул. Остафова, 8.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Дермед (Dermed), спеціалізовані лікарські кабінети, вартість послуг:

• УЗД для вагітних
  • УЗД матки
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД статевого члена
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Лікування уреаплазмоза у чоловіків і жінок
  • Неінвазивний ДНК скринінг
  • Консультація гінеколога
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Екстракорпоральне (штучне) запліднення
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Припікання ерозії лазером (лазерне лікування ерозії)
  • Лікування захворювань шийки матки у жінок
  • Лікування кондиломи у жінок
  • Шоколадне обгортання
  • Фруктові обгортання
  • Ефективне антицелюлітне обгортання
  • Безголкова (безін'єкційна) мезотерапія
  • Електрокоагуляція (припікання утворень)
  • Консультація дерматолога
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Лікування акне (вугрової висипки)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування грибкового ураження нігтів (нігтьового грибка)
  • Лікування контагіозного молюска (шкірного інфекційного освіти)
  • Медовий масаж
  • Консультація озонотерапевта
  • Озонотерапія спини
  • Консультація рефлексотерапевта
  • Консультація уролога
  • Лікування сечокам'яної хвороби (СКХ)
  • Уретроскопія (огляд сечівника)
  • Лікування уретриту (запалення уретри)
  • Ефективне лікування неспецифічного уретриту
  • Пресотерапія

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дуже хороша
Наталія
Не байдужий, висококваліфікований лікар.
Адольф
Найкращий спеціалість в моєму місті дуже дякую вам за вашу роботу
Наталя
Дуже приємний і хороший лікар. Сподобалось відношення до пацієнта. Вміє пояснити зрозуміло для відвідувачів.
Наталія
Прекрасна людина.хороший спеціаліст.
ДЯКУЮ,!!!!!!Досвідчений і приємний лікар.!!!!!!!
інна
я двічі обстежувалась у Адріани Василівни-задоволена дуже--діагностувала відразу -призначила адекватне лікування-я здорова.Дякую-всіх благ Вам Адріана Василівна!
Марія Михайлівна,це лікар від Бога,без перебільшення.Професійний лікар,хороша людина.Якщо Ви дійсно хочете побачити результат у лікуванні, то це саме той лікар до якого потрібно звертатись.
Хороший, досвідчений лікар. лікування допомогло.
Звернулась медичний центр по рекомендаціі знайомих. Заплатила за прийом до дерматолога, однак вона зразу ж повідомила, що дане захворювання лікує лікар іншої спеціалізаціі, яка знає нові методики лікування і мені потрібно записатись саме до неї. Я так і зробила: записалась і знову проплатила.. Проте схвально проанонсований спеціаліст почала вести дивно, коли я ій показала всі аналізи які я зробила раніше в іншій клініці. Говорити не захотіла і навіть вийшла з кабінету полишивши мене одну. Я так зрозуміла, що сподівалисьсь підзаробити на аналізах, а не вийшло, от і пропав інтерес.Нічим не допомогли і кошти не повернули. Непорядні люди.
Наталя
08 травня '17р.
Фурункульоз (чірки) лікувала до двох років, Лікувалась і медикаментозними і народними і дідівськими і змовлянням і гаданням....зневірилась і впала духом від безвиході, з постійною нестерпною біллю була весь цей час. Напевно сам Господь Бог підказав звернутись до Адріани Василівноі...завдяки їй хвороба вилікувалась, і от вже більше трьох років я Дякую щодня ій за це. Дійсно хороший лікар!!!
Андрей
Псориаз сложное заболевание, никогда не думал, что это может коснуться и меня. Благодаря Андриане Васильевне я справился с прогрессирующим псориазом. Сейчас врач добился стойкой ремиссии. Выполняю все рекомендации, строго придерживаюсь лечения и результат на лицо. спасибо.
Владимир
Много лет знаком с этим врачом. Могу сказать о ней только хорошее.
Наталья Сергеевна
Долго лечила сбои менструального цикла. Сейчас все отлично.
Спасибо Кравчук за своевременную помощь и профессионализм!
Александра
Появились странные высыпания но ногах. Обратилась за консультацией к этому врачу. Лечение очень помогло.
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,7
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,4
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00