Іванюк Лілія Ярославівна

Гінеколог, Дитячий гінеколог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Також приемає дорослих. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.

Ольга Конончук
Проходила курс лікування в Лілії Ярославівни. Лікар чудовий. Лікування на достойному рівні. Всі маніпуляції проводились дуже професійні. Рекомендую і цей заклад і лікаря!
Олена
Дуже вдячна за допомогу лікарю гінекологу Іванюк Лілії Ярославівні, дійсно професіонал. Допомогла мені. І взагалі медичний центр дуже хороший. Обслуговування та все решта на найвищому рівні.
Юрий
18 квітня '18р.
Мы рожали у Лилии Ярославовны ,супруга неоднократно лечилась, всё СУПЕРРРР!!! Профессионал своего дела!!! Врач от Бога!!! Ко всем отношение ,как к своим родным!!! Рекомендую!!!
Кристина
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
Світлана
Зараз перебуваю на обліку по вагітності в Лілії Ярославівни. Дійсно хороший лікар, яка все чітко та зрозуміло пояснює. До цього вже 4 роки кожні півроку проходила в неї огляд. Спеціаліст своєї справи на всі 100%
Альона
Не сподобалось взагалі. Ніякої зрозумілої консультації не надала! Зверталася на «ти» зверхньо. Зразу перед фактом аналізи за 1700 грн,а тоді буду щось казати... попередній прийом 800 грн за огляд і 2 аналізи не варті тих грошей абсолютно. Настрій зіпсований, нікому не радитиму
Хороший спеціаліст. неодноразово зверталась сама і рекомендую друзям!

• 1993 р. – Дубенський медичний коледж, фельдшерський факультет;
  • 2001 р. – Запоріжський державний медичний університет. Перший медичний факультет «Лікувальна справа»;
  • 2003 р. – Інтернатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

Курси

• 2010 р. – на базі Львівського медичного університету ім. Д. Галицького пройдена спеціалізація та присвоєне звання спеціаліста за спеціальністю «Дитяча гінекологія»;
  • 2010 р. – на базі Львівського медичного університету ім. Д. Галицького пройдено тематичне вдосконалення «Пренатальна діагностика та основи мед. генетики»;
  • 2015 р. – присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»;
  • Постійно відвідує конференції та семінари.