Іванюк Лілія Ярославівна

Гінеколог, Дитячий гінеколог
26 років досвіду
Консультація від 250 грн.
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Рівне вул. Симона Петлюри, 19

Відгуки пацієнтів

Ольга Конончук
25 декабря '18р.
Проходила курс лікування в Лілії Ярославівни. Лікар чудовий. Лікування на достойному рівні. Всі маніпуляції проводились дуже професійні. Рекомендую і цей заклад і лікаря!
Олена
28 ноября '18р.
Дуже вдячна за допомогу лікарю гінекологу Іванюк Лілії Ярославівні, дійсно професіонал. Допомогла мені. І взагалі медичний центр дуже хороший. Обслуговування та все решта на найвищому рівні.
Юрий
18 апреля '18р.
Мы рожали у Лилии Ярославовны ,супруга неоднократно лечилась, всё СУПЕРРРР!!! Профессионал своего дела!!! Врач от Бога!!! Ко всем отношение ,как к своим родным!!! Рекомендую!!!
Кристина
23 октября '16р.
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
15 января '19р.
Хороший спеціаліст. неодноразово зверталась сама і рекомендую друзям!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1993 р. – Дубенський медичний коледж, фельдшерський факультет;
  • 2001 р. – Запоріжський державний медичний університет. Перший медичний факультет «Лікувальна справа»;
  • 2003 р. – Інтернатура за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

Курси

• 2010 р. – на базі Львівського медичного університету ім. Д. Галицького пройдена спеціалізація та присвоєне звання спеціаліста за спеціальністю «Дитяча гінекологія»;
  • 2010 р. – на базі Львівського медичного університету ім. Д. Галицького пройдено тематичне вдосконалення «Пренатальна діагностика та основи мед. генетики»;
  • 2015 р. – присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»;
  • Постійно відвідує конференції та семінари.