АНІКО, медичний центр

6.3
Рівне, вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками. У центрі працюють лікарі вищої категорії, які застосовують принципи доказової медицини.

Пацієнтам пропонуються послуги:

• ехокардіоскопія;
  • електронейроміографія;
  • пренатальна діагностика;
  • фізіотерапія;
  • лікувальний та оздоровчий масаж;
  • магнітотерапія;
  • електрофорез;
  • клінічні дослідження;
  • терапія ожиріння та зайвої ваги;
  • лікування храпіння;
  • комплексні програми;
  • ректороманоскопія;
  • видалення судинних зірочок.

Переваги приватної лікарні — розширений вибір методів діагностики, високий професіоналізм персоналу, індивідуальний підхід, безпечне та якісне обладнання, відсутність черг, комфорт та зручність, доступна цінова політика.

Знаходиться клініка за адресою вул. Княгиницького, 5-А.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

АНІКО, медичний центр, вартість послуг:

• Дуплексне сканування судин голови та шиї
  • Дуплексное сканнування артерій та вен однії кінцівки
  • Дуплексне сканування черевного відділу аорти та ниркових артерій
  • Дуплексне сканування нижньої порожнистої вени та клубових вен
  • Дуплексное сканнування артерій та вен двох кінцівок
  • Доплерографія судин нирок
  • Нейросонографія (обстеження головного мозку у дітей до 1 року)
  • УЗД плоду в І триместрі (європейський протокол)
  • УЗД плоду в ІІ триместрі (європейський протокол)
  • УЗД плоду в ІІІ триместрі (європейський протокол)
  • УЗД органів черевної порожнини (комплексно)
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок
  • УЗД очного яблука
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД молочних (грудних) залоз
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально)
  • Холтер ЕКГ
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • ЕНМГ (одні кінцівки)
  • Спірометрія (з пробою)
  • Спірометрія (без проби)
  • Кольпоскопія
  • Масаж простати
  • Консультація вертебролога
  • Консультація гастроентеролога
  • Консультація дитячого гастроентеролога
  • Консультація гінеколога-ендокринолога (репродуктолога)
  • Консультація гінеколога
  • RF-ластик (Thermoveine), крило носа
  • RF-ластик (Thermoveine), щока/лоб/підборіддя
  • RF-ластик (Thermoveine), нога
  • RF-ластик (Thermoveine), обличчя повністю
  • Видалення папілом/бородавок/контагіозних молюсків (радіохвильовий ніж 1 елемент)
  • Визначенння толерантності до фізнавантажень
  • Скринінгове обстеження діагностики АПНОЕ
  • Біоімпедансометрія (визначення складу тіла людини)
  • Консультація діетолога
  • Програма "Контроль метаболік"
  • Консультація кардіолога
  • Консультація дитячого кардіолога
  • Консультація лікаря ЛФК
  • Магнітотерапія
  • Консультація фізіотерапевта
  • Ультразвукова терапія
  • Електротерапія за 1 процедуру
  • Електротерапія в урології (простата)
  • Пресотерапія (додатково оплачується костюм для процедури)
  • Карбоксітерапія
  • Чистка обличчя ультразвукова (+маска)
  • Чистка обличчя механічна (+маска)
  • Чистка обличчя комбінована
  • Антицелюлітний масаж
  • Консультація мамолога
  • Консультація невролога
  • Консультація дитячого невролога
  • Консультація отоларинголога (відеоендоскопічне обстеження, одноразовий ЛОР-пакет)
  • Відеоендоскопічне обстеження ЛОР-органів
  • Діагностика та лікування апное (зупинка дихання під час нічного сну)
  • Одноразовий ЛОР-пакет (для обстеження)
  • Консультація педіатра
  • Консультація проктолога
  • Латексне лігування геморою латексними кільцями
  • Тромбектомія
  • Відеоендоскопічна діагностика захворювань прямої кишки
  • Одноразовий проктоскоп (для дослідження захворювань прямої кишки)
  • Консультація ревматолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Богдан
15 травня '21р.
Викачка грошей не рекомендую! Поліклініка просто ужасна! Ганяють з кабінету в кабінет! Потратив гроші, взнав те шо знав. Видно шо лікарі працюють на виманювання грошей. Будь те готові відати кругленьку суму! Я в державній поліклініці більше взнав чим в Аніко сміх і гріх.
Тетяна
Хороша клініка
Ксенія
Чудовий лікар. Щира і відкрита людина. Робить усе можливе, аби поставити хворих на ноги.
Дельцова Оксана Сергіївна
Я Дельцова Оксана Сергіївна хочу висловити щиру подяку чудовому лікарю.Ольга Олексіївна дуже хороший спеціаліст.Майстер своєї справи.Завдяки коректно підібраному слуховому апарату моя дитина може повноцінно жити і спілкуватися з однолітками.Будемо купувати ще один слуховий апарат від фірми Oticon так ,як попереднім дитина дуже задоволена.Велечезне дякую вам Ольга Олексіївна.
Ілліч Андрій
Рекомендую
Олена
Найкраща. Дякую за допомогу.
Олена
Дуже хороший спеціаліст
Цимбалюк
Дуже хороший спеціаліст
Марія
Дуже гарний спеціаліст.
Таня
Якщо ви шукаєте досвідченого гастроентеролога, рекомендую вам Наталю Шумлянську. Вона вилікувала мені захворювання шлунково-кишкового тракту.
Іра
Наталя Миколаївна допомогла мені впоратися з висипаннями на обличчі. Завдяки сучасним методикам та ефективному лікуванню моє обличчя чисте та доглянуте.
Іван
Якщо Вам потрібен кваліфікований ортопед, рекомендую Володимира Григорчука. Досвідчений спеціаліст, неодноразово до нього звертався.
Мирослава Андріївна гарний лікар-діагност. Зверталася до неї кілька разів. Завдяки детальній діагностиці вдалося поставити правильний результат. Дякую.
Валя
Ірина Сергіївна досвідчений гінеколог-онколог. Завдяки їй, моя бабуся тепер здорова. Ірина допомогла подолати вкрай небезпечну хворобу. Дякую за допомогу.
Таня
У Оксани Анатоліївни робила УЗД під час вагітності. Лікарка уважна, ввічлива, обережна. Дякую за якісну діагностику.
Віта
З гайморитом мені допоміг впоратися Віктор Корольчук. Досвідчений лікар призначив лікування, я видужала через кілька днів. Щиро дякую за допомогу.
Віктор
Ігор Володимирович - досвідчений невролог. З упевненістю рекомендую даного спеціаліста. Він допоміг мені подолати захворювання. Дякую.
Оля
Андрій Романович гарний спеціаліст-діагност. Зверталася до нього кілька разів за УЗД. Лікар уважний, досвідчений. Дякую за якісну діагностику.
Альбіна
Лариса Олександрівна - гарний лікар, зверталися до неї не раз за якісною діагностикою. Рекомендуємо даного спеціаліста.
Яна
Ольга Олексіївна не раз допомагала мені впоратися із захворюванням носа та горла. Крупецька призначає завжди дієве лікування. Рекомендую.
Яна
Чудова клініка, чуйні лікарі
Все Хорошо
Михайло
Приємно вражений підходом до лікування ожиріння Перші результати дають надію
іра
хороша клініка
Інна
Дуже хороші спеціалісти
Слава
Пользуемся услугами АНИКО всей семьёй – удобно, что в одном месте можно и обследования все нужные пройти, и на приём к врачу без очередей попасть. Ребенку делали здесь же курсами процедуры: массаж, магнитотерапию, электрофорез – порадовало, что всё оборудование новое и современное.

Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.