Федорова Ольга Ростиславівна

Гінеколог
лікар другої категорії
Доктор займається виявленням та терапією гінекологічних патологій. Протягом 7 років успішно лікує дисплазію шийки матки, клімакс, кандидоз, молочницю, інфекційні захворювання статевої системи. Здійснює ведення вагітності, виконує відеокольпоскопію, займається профілактикою захворювань, що передаються статевим шляхом.

У лікаря Федорової О.Р. консультувалися разом з чоловіком бо планували народжувати дитину. Лікар дуже добре проконсультувала нас з цього приводу, дала рекомендації та призначила аналізи для виключення будь якої інфекції в період вагітності. Планую продовжувати консультації й під час вагітності.
Крістіна Колєснікова
Дууууже дуже прекрасний лікар.Рекомендую.Таких лікарів як Ольга Ростиславівна,за своїх 30 років я не зустрічала.
Хмельнича Марія
Лікар дуже добре проконсультувала, дала рекомендації, назначила аналізи і призначила лікування. І надалі буду консультуватися.

• 2009 р. - Українська медична стоматологічна академія;
  • 2014 р. - інтернатура по гінекології на базі кафедри гінекології факультету післядипломної освіти ТДМУ ім. Горбачевського.

Курсі

• 2016 р. – курси ПАЦ на базі кафедри гінекології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького;
  • 2016 р. – курси тематичного удосконалення "Вибрані питання хірургії" на базі кафедри хірургії післядипломної освіти ТДМУ ім. Горбачевського.