Сторінка 7. Лікарі у Львові (Шевченківський район)

10.05.2017
У мене багато проблем з травною системою, тому поставити діагноз лише за допомогою гастроендоскопії не вдалося. Буря Ярина проводила обстеження органів черевної порожнини найсучаснішими медичними методами. Мені було поставлено кілька діагнозів. Попереду довге і складне лікування. Дякую Ярині за точну діагностику.
30 листопада '-1 г.
03.05.2017
Бура Ярина – молодий, проте кваліфікований спеціаліст. Я робила в неї ультразвукове дослідження серця. Вона вправно зробила процедуру, зрозуміло для простої людини пояснила результати діагностики. Я щиро вдячна за медичні послуги Бурій Ярині.
30 листопада '-1 г.
Мирослава
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
09 листопада '16 г.
Яна
Спасибо за проведенную коррекцию носа!
25 червеня '16 г.
Пластичний хірург
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Радіолог
Фахівець в області радіології. Надає консультації діагноста. Володіє сучасними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін. Проводить обстеження органів грудної клітки та черевної порожнини методами МРТ, КТ та рентгенографії. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Член Асоціації радіологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Косметолог
Ярина Михайлівна лікар веде прийом пацієнтів із захворюваннями нігтів, волосся та шкіри. Лікує гіпергідроз, вугрі, купероз. Проводить такі процедури, як мезотерапія, контурна пластика, хімічний пілінг, біоревіталізація, лазерну епіляцію та ін.
Консультація безкоштовно
Косметолог
Лікар Данчук Наталя Володимирівна - косметолог. Досвід роботи 9 років. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. У своїй медичній практиці використовує сучасні методики. Проводить процедури по відновленню шкірних покровів. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Консультація безкоштовно
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Акушер-гінеколог, репродуктолог, Грицько Марта Ігорівна, займається лікуванням патологій жіночої статевої системи, зокрема репродуктивних розладів. Проводить УЗД-обстеження, кольпоскопію, ехогістеросальпінгографію, гістероскопію. Займається сучасними репродуктивними технологіями.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Дерматолог, Косметолог
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар займається спостереженням дітей перших років життя із застосуванням інтегрованого ведення хвороб дитячого віку. Консультує з питань вакцинації, складає індивідуальні графіки профілактичних щеплень. Спеціалізується на складанні індивідуальних схем харчування для дітей з алергологічними, гастроентерологічними проблемами.
Офтальмолог
Володіє методикою парабульбарных, субкон’юнктивальних, субтенонових, ретробульбарних та інтравітреальних ін’єкцій. Проводить ін’єкції в халязіон. Надає невідкладну допомогу при сторонніх тілах рогівки та кон’юнктиви. Опублікувала 9 наукових праць, у тому числі – 3 за кордоном та 1 патент на корисну модель. Під час клінічної ординатури опублікувала 4 наукових праць, у тому числі – 2 за кордоном.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр