Кульчицька Леся Ярославівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Проводитьлікування гострих і хронічних очних патологій: глаукоми, захворювання сітківки,кон’юктиви, блефарити, кератити, іридоцикліти, увеїти та інші.

Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
Іра
Нещодавно зверталася до Лесі Ярославівни із захворювання очей. Лікарка призначила дієве лікування. Хвороба швидко відступила. Дякую за допомогу.
Любомир
Дякую за допомогу!!!

• 1996 р. — ЛМНУ за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 1996-1998 рр. — навчання в інтернатурі.

• 2019 р. — Офтальмологічна науково-практична конференція з міжнародною участю «OphthalmicHUB 2019», Київ.
  • 2019 р. — Всеукраїнський симпозіум офтальмологів «Ретіна Львів 2019», Львів.
  • 2019 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовська читання – 2019», Одеса.
  • 2017-2019 рр. — участь у в науково-практичній конференції офтальмологів Львівської області.