SWEET Дитя, центр свідомого батьківства

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Центр свідомого батьківства “SWEET Дитя” створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• курс для вагітних жінок;
  • гімнастика під час вагітності;
  • йога;
  • аквааеробіка;
  • курс для батьків, плануючих народити дитину;
  • заняття по дитячий психології, педагогіці;
  • тренінги з різних авторських методик виховання;
  • персональна психологічна консультація;
  • емоційна підтримка при безплідді;
  • тренінги для жінок та чоловіків;
  • танець для вагітних;
  • масаж.

Переваги клініки - затишна приємна атмосфера, досвідчений персонал, широкий вибір послуг, використання різних методик терапії (малювання, ліпка, пісочна анімація та інші).

Розташований центр за адресою вул. Стуса 4, поряд з відкритим басейном Динамо.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

SWEET Дитя, центр свідомого батьківства, вартість послуг:

• Масаж для вагітних

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
12 жовтня '16г.
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Ірина
01 жовтня '16г.
Сину дуже подобаються сеанси масажу у Юлії. Вона гарний спеціаліст та вихована людина, приємно було користатись її послугами.
Наталя
05 вересня '16г.
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
Тамара
27 серпня '16г.
Очень приятная доктор, которая любит свою работу. Спасибо за эффективное лечение моего ребенка!!!
Кристина
24 серпня '16г.
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Інна
01 серпня '16г.
В мене тільки найкращі спогади від спілкування з Музиченко. Леся прекрасний психотерапевт, гарна людина.
Валентина
17 липня '16г.
Курс масажу був дійсно лікувальним. Дякую!
Остап
03 травня '16г.
Хороший лікар. Рекомендую прийти до неї на прийом.

Лікарі клініки SWEET Дитя, центр свідомого батьківства

• Психолог
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
7,4
Клініка стоматології “Когут і Когут” створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
Записатися на прийом
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.