SWEET Дитя, центр свідомого батьківства

Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр свідомого батьківства “SWEET Дитя” створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• курс для вагітних жінок;
  • гімнастика під час вагітності;
  • йога;
  • аквааеробіка;
  • курс для батьків, плануючих народити дитину;
  • заняття по дитячий психології, педагогіці;
  • тренінги з різних авторських методик виховання;
  • персональна психологічна консультація;
  • емоційна підтримка при безплідді;
  • тренінги для жінок та чоловіків;
  • танець для вагітних;
  • масаж.

Переваги клініки - затишна приємна атмосфера, досвідчений персонал, широкий вибір послуг, використання різних методик терапії (малювання, ліпка, пісочна анімація та інші).

Розташований центр за адресою вул. Стуса 4, поряд з відкритим басейном Динамо.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

SWEET Дитя, центр свідомого батьківства, вартість послуг:

• Масаж для вагітних
  • Ручний лімфодренажний масаж
  • Дитячий масаж
  • Масаж для немовлят (новонароджених)
  • Консультація психолога
  • Лімфодренажний масаж

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Ірина
Сину дуже подобаються сеанси масажу у Юлії. Вона гарний спеціаліст та вихована людина, приємно було користатись її послугами.
Наталя
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
Тамара
Очень приятная доктор, которая любит свою работу. Спасибо за эффективное лечение моего ребенка!!!
Кристина
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Інна
В мене тільки найкращі спогади від спілкування з Музиченко. Леся прекрасний психотерапевт, гарна людина.
Курс масажу був дійсно лікувальним. Дякую!
Остап
03 травня '16р.
Хороший лікар. Рекомендую прийти до неї на прийом.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00