Крук Мирослав Мирославович

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
лікар першої категорії
Викликати додому
Усні доповіді за останні роки були представлені на онлайн конференціях ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини» (п’ять доповідей протягом 2021 року), та був відзначений сертифікатом доповідача з відзнакою від Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини України «за вагомий внесок у розвиток Системи Охорони Здоров’я України та підвищення професійного рівня лікарів України у 2021 році» (рішення ХІ загальних зборів асоціації). Також, доповіді представлялись на конференціях отоларингологів України, «Школи доказової медицини», «Практична педіатрія від А до Я», Асоціації алергологів України та «DoctorThinking Global Community», «Простір доказової алергології», «Академія сімейного лікаря», «Життя без алергії», «Мистецтво лікування», Української Ради Медичної Освіти (UCME), ХІІІ з’їзді оториноларингологів України, протягом 2021-2023рр (14 доповідей). Як слухач, приймав участь у міжнародних онлайн курсах 4th Annual Columbia University Endoscopic Otolaryngology Course, вебінарах American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery (2022, 2023), та багатьох вітчизняних конгресах, конференціях, майстер-класах та семінарах.

Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Немає відгуків

• Львівський державний медичний інститут (спеціальність лікар-педіатр), диплом з відзнакою.
  • Магістратура кафедри оториноларингології Львівського медичного університету (магістр отоларингології).

• Курси педагогічні кожні 5 років, останні – лютий-березень 2022р.
  • Підтвердження категорії, останнє – травень 2021р.

• Отоларингологів львівської обл.
  • Отоларингологів України
  • Асоціації превентивної та антиейджинг медицини

Лікар-отоларинголог надає послуги

• Огляд, консультація, лікування захворювань ЛОР-органів

Додаткова інформація

• 115 друкованих робіт в тому числі Web of science та Scopus. Scopus ID: 57798982800