Врачи радиологи в Киеве (Голосеевский район)

Віра
Дуже розумний та кваліфікований лікар-рентгенолог. Завдяки знанням та вмінням цього чудового спеціаліста, мені змогли виключити дуже страшний діагноз. Хочу подякувати Вам за допомогу у діагностиці моєї проблеми. Рекомендую!
Надія
Відмінний спеціаліст, та просто хороша людина! Допомогла діагностувати у мене певне захворювання. Лікар-мамолог направила мене до Олени Геннадіївни. Все дуже дуже сподобалося. Завдяки цьому лікарю, мені призначили правильне лікування.
Радиолог, Рентгенолог
Специалист в области рентгенодиагностики, выполняет скрининговую и прицельную маммографию, контрастные исследования молочных желез, диагностику внутрипротоковых образований. Автор 35 печатных работ, 5 патентов.
Надія