Врачи офтальмологи в Харькове (метро Площадь Конституции)

Віра
Мені дуже сподобалося, що лікар використовує міжнародні протоколи лікування. Це про високу кваліфікацію спеціаліста. Лікар все розповідає, пояснює, показує. До такого лікаря хочеться повернутися. Безперечно рекомендую! Дякую за все!
Сніжана
Величезне спасибі лікарю Ковтун Анні Володимирівні за добре ставлення до моєї дитини. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Ми вже не перший рік консультуємося у цього чудового фахівця! Результатами завжди задоволені. Рекомендую.
Надія
Перше відвідування залишило гарні враження. Лікар уважно оглянула і дохідливо все роз'яснила. Оскільки потрібен постійний контроль стану - буду ходити до Анастасії Володимирівни постійно. Фахівець кваліфіковано проводить огляд.
Мілана
Всім задоволена, лікар дуже уважна, все добре. Я прийшла на призначений мені час і мене з дитиною одразу провели на прийом. Якщо будуть проблеми з очима, то тільки до цього лікаря і тільки в цю клініку. Однозначно рекомендую цього фахівця.
Офтальмолог
Подбор очков, линз. Оказание первой помощи при травмах и попадании инородных тел. Лечение заболеваний органов зрения
Записаться на приемСредняя оценка пользователей 9.5
Офтальмолог детский
Проводит диагностику, профилактику, и конечно же лечение зрительной системы и различных травм и инфекционных заболеваний глаз.