Відіщук Тетяна Вікторівна

Хірург, Проктолог
лікар першої категорії
Тетяна Вікторівна спеціалізується на проктології та хірургії. Проводить лікування геморою, тріщини прямої кишки. Володіє методикою лікування латексними кільцями. Лікар бере активну участь в семінарах та конференціях на професійну тематику.

Дуже соромилася йти зі своєю проблемою до лікаря і запустила її. Якщо б я знала, що потраплю до такого чудового лікаря, цього, звичайно, не сталося б. Дякую Тетяні Вікторівні за тактовність і полегшення моїх страждань.
Тетяна
Я лікувалася у Тетяни Вікторівни.Дуже хороший спеціаліст, Щиро за це вдячна Тетяні Вікторівні Відіщукобстеження і накладання кілець провела безболісноґ. легко, Також вміло і легко видалила зовнішні вузли.Чуйна, впевнена, швидко приймає рішення. Я з приємністю згадую її, хоча ,ці процедури не назвеш приємними, але з таким лікарем усе пройшло швидко і безболісно.Щиро за це вдячна лікарю Тетяні Вікторівні Відіщук.

• 1994 р. - Львівський Державний Медичний Інститут, факультет лікувальний;
  • 1997 р. - інтернатура по спеціалізації хірургія на базі Київській академії післядипломної освіти ім. Шупика.

Курси

• 2012 р. - спеціалізація по проктології;
  • 2012 р. - сертифікат лікаря-проктолога;
  • 2014 р. - ТУ "Колопроктологія";
  • 2014 р. - ТУ "Новітні технології у діагностиці та лікуванні";
  • 2015 р. - ПАЦ "Хірургія".

• Член асоціації хірургії та проктології України.
Схожі спеціалісти:
Уролог, Хирург, Проктолог, Пластический хирург
Отоларинголог, фониатр, отохирург, пластический хирург