Тофан Петро Миколайович

Лікар-хірург, флеболог
9 років досвіду
Консультація 470 грн.
Лікар спеціалізується на консервативній та оперативній терапії судинних захворювань. Лікує ураження судин, артеріальної та венозної системи. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних методів.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Людмила Ивановна
03 січня '20р.
Несмотря на то, что Петр Николаевич молодой, он высококвалифицированный врач. Обратилась к нему с проблемой тяжести в ногах, частые ночные судороги, отеки. Заметила, что вены на ногах расширились. Тофан П.Н. после просмотра нижних конечностей, направил меня на УЗДС, а потом было назначенное лечение. Советую.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

• 2009–2015 г. — на медичному факультеті, за спеціальністю лікувальна справа.
  • 2015–2018 г. — проходив інтернатуру на базі ФПДО за фахом «Хірургія».

Участь у семінарах

• 2011 г. — учасник IV з'їзду судинних хірургів та ангіологія України.
  • 2015 г. — учасник семінару «Лазерні технології в хірургії варикозної хвороби».