Мурадян А.В.

Хірург-онколог, Мамолог
Лікар Мурадян А. В. спеціалізується в області мамології та хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам підозрою на новоутворення та онкологічним хворим з локальним ураженням молочної залози. Лікар займається проведенням радикальної резекції молочної залози, видаленням кіст та доброякісних мамарних пухлин. Спеціалізується на взятті біопсії молочної залози, визначенні онкомаркерів на мамарний рак.

Тамара
С подозрением на злокачественную опухоль попала на консультацию к онкологу Мурадян А.В. После полного обследования диагноз не подтвердился, но лечением мастопатии занимался именно этот врач. Хочу отметить его профессиональные навыки, индивидуальный подход к каждому пациенту, искреннее желание помочь. Рекомендую.
Евгения
Специалист высокого уровня!
Віталій
Дружина до Мурадяну зверталася з приводу ущільнень у грудях. Оглянув, напрямок на дослідження виписав, діагноз - мастопатія. Призначив лікування, процедури, дав рекомендації. Загалом дружина позбулася цієї проблеми. Спасибі лікарю!

• Клінічна ординатура за фахом “загальна хірургія” 2000-2002 рр.
  • Спеціалізація за фахом хірургічна онкологія – 2014 р.