Морозов Сергій Володимирович

Хірург, хірург-проктолог
Головний лікар
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностичними обстеженнями та терапією захворювань прямої та товстої кишки, анального отвору, параанальної зони. Сергій Володимирович веде консультаційний прийом пацієнтів з гемороєм, поліпами та пухлинами прямої кишки, анальными тріщинами тощо. Займається розробкою програм профілактики.
Консультація

Антон
Сначала ходил по поликлиникам около двух месяцев где мне ставили диагноз геморрой выписывали свечи и отправляли домой. Но лечение никак не помогало, в итоге решил пойти в клинику, где мне в первый же день провели обследование и поставили мой реальный диагноз НЯК, спасибо Сергею Владимировичу за профессионализм и опыт. Больше в бесплатные поликлиники ни ногой, только к настоящим профессионалам.
Игорь
Потрапив до Сергія Володимировича с дуже неприємними симпномами. Спочатку соромився йти до лікаря с такою проблемую, але все ж таки прийшлось. І дуже радий що потрапив саме до цього лікаря. Всі дослідження проведені максимально професійно, а лікування вже черз невеликий проміжок часу дало свої результати. Велике Вам дякую.
Алла
Доброго вечора, хочу висловити слова вдячності Морозову Сергію Володимировичу, за його професіоналізм. Він золота людина!!! Хочу побажати йому крепкого здоров'я та вдячних пацієнтів!!! ДЯКУЮ

• 2004 р. — ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

• 2021 р. — Курси з пересадки волосся, Київ.

Хірург, хірург-проктолог займається лікуванням захворювань

• геморой;
  • тріщини прямої кишки;