Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Моканюк Володимир Олександрович

Нейрохірург
5 років досвіду
7,15
Нейрохірург, член Української асоціації нейрохірургів. Спеціалізується на лікуванні судинно-мозкових захворювань методами оперативного втручання. Має досвід терапії неврологічних патологій, спричинених порушеннями у хребті та інших відділах опорно-рухового апарату.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)

Відгуки пацієнтів

наталия
10 травня '18р.
дякую БОГУ за такого ликаря який ставиться до людей як до ридних. ДУЖЕ ДОПОМИГ мени а тепер ДОПОМОГАЕ моему сыну!!!ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВОЛОДИМИРУ!!!!
10
Марія
19 квітня '17р.
Дякую Моканюк В.О. за доброзичливе та безоцінне відношення до пацієнтів, за надання не тільки професійної допомоги, але і вміння вислухати і надати психологічну підтримку людині
10
Тамара
07 серпня '16р.
Я дуже вдячна Моканюку за уважне і професійне ставлення. Без дорогих обстежень поставив мені правильний діагноз і вилікував. Відмінний невролог, іншим буду рекомендувати.
10
Кирилл
03 липня '16р.
Оказывал помощь в реабилитационном периоде после травмы позвоночника. Спасибо.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • У 2010 році закінчив з відзнакою Вінницький національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 2010-2013 інтернатура за спеціальністю «Нейрохірургія» на базі Київської національної академії післядипломної освіти та нейрохірургічного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні

Курси

  • У 2011 закінчив курси з клінічної вертебрології. Брав участь у Другому національному конгресі «Інсульт та судинно-мозкові захворювання», спеціалізованому семінарі «Шкали оцінки ризику виникнення повторного інсульту»