Климентович Ольга Богданівна

Психолог, Психотерапевт, Коуч
Спеціаліст допомагає в налагодженні міжособистісних відносин (труднощі в спілкуванні з батьками, дітьми, партнерами, колегами) та у вирішенні внутрішньоособистісних конфліктів (невдоволення собою, особисті кризи і напруга). Працює з пацієнтами, у яких присутня невпевненість в собі або психосоматичні розлади. Займається індивідуальною, груповою або сімейною психотерапією.

Людмила К.
Я звернулася до Ольги у важкий період життя, коли усвідомила, що сама не можу розібратися зі своїми відчуттями та переживаннями. Так, як це мій перший досвід роботи з психологом, спочатку було важко довіритися та ділитися особистими речами. Та вже після перших сеансів, я відчувала повну довіру до Ольги та захищеність. Мені було важливо, що мене не оцінюють, не маніпулюють, а просто слухають. Ольга створила дуже комфортну атмосферу та темп роботи. Я завжди з нетерпінням чекала наступного сеансу. Наша співпраця дала мені дуже багато: я змогла краще зрозуміти себе, свої бажання та потреби, я навчилася будувати особисті границі й поважати границі інших людей, навчилася брати відповідальність за себе та своє життя. Ольга — чудовий спеціаліст, який вміє слухати й супроводжувати, її запитання завжди допомагали оцінити проблему і знайти відповідь, яку часто не усвідомлюєш, коли намагаєшся розібратися сам. Я дуже вдячна за ту роботу, яку ми провели й за результат, який отримали. Зараз я відчуваю себе зовсім іншою людиною: дорослою, відповідальною та щасливою. В мене з’явилися сили, щоб працювати, реалізовувати себе та просто насолоджуватися життям.
Оля Г.
Олю знайшла в інтернеті, і вже не пам‘ятаю якими критеріями вибору керувалася. Зараз дуже задоволена результатом. Проблема, з котрою я зверталася, вирішилася. І попри неї, багато факторів, такі як нервовість, розчарування зникли. Я нарешті навчилася чути себе і приймати рішення самостійно. Тепер я люблю себе і отримую від цього задоволення. В захваті від Оліного підходу, адже вона ніколи не навязувала мені свою думку, а навпаки зноходила потрібні питання, від яких я сама пояснювала те, чого не розуміла. Також Дуже сподобалося, що мої переживаня Оля пояснювала з точки зору психології. Після таких рояснень незрозуміле просто саме по собі розсіювалось. Рада, що звернулася саме до неї. Чудова людина і дуже хороший психолог)
Орися Б.
Я звернулася до Ольги в момент, коли мені здавалося, що надії на будь-яке покращення просто не існує. Я знаходилася в настільки складному психоемоційному стані, що все, на що я була здатна - це безкінечно плакати та жаліти себе. Постійні приступи паніки, проблеми зі сном, проблеми в стосунках, проблеми самоідентифікації - все це лишало мене настільки безсилою, що мені в буквальному сенсі цього слова доводилося змушувати себе ходити на консультації перший час. Але з кожною консультацією, несподівано для себе, я розуміла, що почуваюся краще. Це був тривалий, нестабільний процес, але він давав результати, і Ольга була на цьому шляху зі мною. Ми змінювали формати та режим роботи, переключалися між темами, але рівносильно працювали над моїми переживаннями - з обох сторін. Бувало, що певні речі мені важко було озвучити для себе самої, але я не боялася озвучити їх для Ольги. Інколи я могла сама плутатися в своїх поясненнях, але Ольга завжди чітко пам’ятала усі деталі та нюанси тих чи інших ситуацій. На консультаціях у Ольги я почувалася настільки комфортно, що відкриватися, ділитися, пояснювати - все це відбувалося само собою, не потребувало зусиль. І це було безцінно. Чим далі, тим спокійніше я почувалася, адже розуміла, що можу поділитися з Ольгою своїми найглибшими та найстрашнішими переживаннями і, головне, не соромитись їх, бо Ольга завжди сприймала усе максимально відсторонено та безоціночно, тим не менше, щиро переймаючись моїми переживаннями. Ольга - це висококваліфікований спеціаліст, але ще і людина з великим серцем. Минуло близько півроку від нашого знайомства, а я, чесно, і подумати не могла, що через півроку я почуватимуся так, як почуваюся зараз. Звісно, я впевнена, попереду буде багато різного, але одне із найцінніших усвідомлень спільної роботи з Ольгою - усвідомлення того, що з усім можна впоратися, і не завжди потрібно робити це наодинці, і не завжди має бути соромно просити про допомогу. Дякую!
Надія М.
Довго зважувалася на візит до психолога… Все думала, що самостійно все з’ясую і знайду вихід, багато читала та розмірковувала, але не вдалося))) Я радію, що все ж вирішила та звернулася до Олі. Після декількох візитів я відчула полегшення. Дізналась багато цікавого про себе і побачила вихід зі своєї життєвої ситуації. Особливо хочу відмітити метод психотерапії, яким користується Оля-Метафоричні асоціативні карти, я приголомшена результатом. Всім в кого труднощів житті раджу не зволікати, а звернутися до психолога. Дякую Олі за підтримку і допомогу.
Роман Р
Пропрацювання особистих нюансів і моментів з фахівцем своєї справи допомагає краще зрозуміти внутрішні мотиви, природу вчинків та емоцій, а також з нової точки зору поглянути на важливі аспекти нашого життя. Не обов'язково відчувати у собі «щось не те» для того, щоб звернутись до психолога, це може бути важливим допоміжним кроком у вирішенні конкретних проблем або ж прямою потребою в рефлексії й підтримці на певний час. Якою б не була Ваша мотивація – раджу звернутися до Ольги як професіонала та разом попрацювати над Вашим конкретним запитом.
Інна К.
Перше знайомство з психотерапевтом Олею відбулося на її курсі макових карт, направленого на поліпшення відносин. Під час проходження курсу, переусвідомила свою цінність, відношення до себе, партнера і світу, а також отримала внутрішні підтримуючі мене в складних ситуаціях ресурси. Тому продовжила в форматі особистих сесій. Були моменти, коли мені здавалася, що світ руйнується і я не справляюся. І завдяки Олі, сама не помічала як, але знаходила виходи і ресурси до подальших дій. Почала нарешті відчувати опору під ногами, право на життя і свої емоції, думки і бажання. Буває, що не можу розібратися в собі і в тому, що відбувається, і Оля направляє і спрямовує мене на знаходження моїх власних внутрішніх глибинних причин (які іноді я сама помічати не хочу) , відповідей і в результаті рішень. Оля делікатно, легко, абсолютно не нав'язливо, допомагає мені знаходити себе, свої ресурси і відповідно рішення. Всі консультації відбуваються на високому професійному рівні в атмосфері довіри і конфіденційності.
Ольга Я.
Пройшло близько 16 консультацій. Я приємно здивована. Знайомство було випадковим. Подія в Facebook "Метафоричні асоціативні карти" Працювали протягом літа в групі. Шукала щось для особистісного розвитку, хоча розуміла, що мені потрібна саме довготривала робота з психологом. Тоді для мене робота з психологом здавалась надто дорогим задоволенням. Зараз вважаю, що надто дорого обходиться зволікання з такими базовим потребами. Якось здалось, що Оля була б хорошим психологом саме для мене. Обрала інтуїтивно, але не сліпо, було видно базу знань, практичний досвід, інтерес до справи, вміння слухати і супроводжувати. А головне, розуміла що з людиною такого темпераменту хочу працювати. Зрозуміла, що якийсь уявний психолог, якого не знати де шукати, стоїть переді мною. Зараз, коли вже надивилася відео і прочитала багато статей як терапія працює, вартість консультації вважаю оптимально комфортною. Не надто малою, щоб обезцінювати процес і не надто високою, щоб відмовлятися від чогось суттєвого. З тих самих відео можу сказати, що Оля відповідає всім критеріям хорошого психолога. Найбільше захоплює комбінація м'якості і твердості, вміння стояти збоку, не вплітати свою особистість в мою. Мене вперше не пробують змінити, а знайти, підкреслити і створити максимально комфортні умови для існування і розвитку. Так з особистих досягнень роботи над собою: відчувається перехід від неприйняття до бажання зрозуміти, міняються запити, бо є краще розуміння себе, своїх бажань і потреб, ресурсний сторін. Щось міняється в оточенні. Це трохи схоже на магію, бо без якихось радикальних дій відбуваються радикальні зміни в свідомості. Стосунки побудовані на високому рівні емпатії, толерантності, професійної етики. Думаю, я в руках професіонала! "Не щастить в житті, пощастить з психотерапевтом ;))))
Марта
Моя робота з Ольгою почалась з терапевтичної групи "Майстерня стосунків" - в дуже м'якій делікатній формі в довірливій щирій атмосфері нашої закритої групи ми під чуйним керівництвом Олі, за допомогою МАК доволі глибоко досліджували та опрацьовували наші сприйняття себе та інших, моделі та мотиви нашої поведінки. Ближче до завершення групи, я почала відвідувати індивідуальну терапію в Олі, а згодом у мене розпочалось навчання з арт-терапії, де я на собі випробовувала всі практики. Це зрезонувало і дало бомбезний результат і перехід мого життя на якісно вищий рівень в усіх сферах, а найголовніше у самосприйнятті. Виріс мій рівень внутрішньої свободи, незалежності, віри в себе, моя проактивність. Покращились стосунки в сім'ї. Якщо до терапії сварки і конфлікти з чоловіком були звичним явищем, то на даний час це швидше виключення з правил. При тому, що: 1. Я працювала тільки над собою і "не лікувала" чоловіка, змінювалась я - змінювався він, змінювались наші стосунки; 2. В основному я працювала над своєю цінністю, самооцінкою і рідко над самими стосунками. Моя думка, якщо Ви навіть займаєтесь саморозвитком і час від часу відвідуєте майстер-класи, то регулярна тривала терапія посилить цей ефект, дасть змогу глибше, тотальніше опрацювати актуальні теми. Якщо ж Ви нічим не займаєтесь і при цьому у Вас конфлікти з чоловіком, дітьми, батьками, Ви відчуваєте образу чи претензії до когось конкретно чи всього світу взагалі, Вас замучили страхи чи сумніви, не Ви керуєте своїми емоціями, а вони Вами, то терапія - це те "що лікар прописав" (smiley) Дайте собі нарешті шанс жити в радості, а не боротьбі. Безмежно вдячна Олі і продовжую влаштовувати своє життя, поки воно не буде влаштовувати мене.
Анна Ж.
Сеанси допомогли мені краще зрозуміти себе та розібратися з тими проблемами, які найбільше турбували. Крім того, навчили постійно аналізувати життєві ситуації і дивитися на них із іншої точки зору, аніж це було раніше. Є відчуття полегшення, і це для мене головне.
Анастасія Р.
Дуже рада, що знайшла Ольгу. Звертались в свій час з чоловіком через певні моменти в наших відносинах. Ольга є кваліфікованим спеціалістом і допомогла нам зрозуміти причини. Дуже сподобався підхід і метод за яким працює. Наразі більше ті питання нас не хвилювали. Однозначно мій відгук позитивний і з найкращими рекомендаціями.
Психолог допомогла розібратись з певними особистими проблемами в сім'ї після чого моє життя кардинально змінилося. Дуже вдячна і всім раджу не чекати, що проблеми вирішаться самостійно.
Сергій Р.
Задоволений результатом і тим, що звернувся.
Наталя С.
Взнала про психолога від знайомої. Мала проблеми зі сном, тепер вже засинаю без лікарств. Рекомендую.

• 2009 р. - Національний університет "Львівська політехніка".
  • Сертифікований психотерапевт за методом "Символдрама".

• активна участь в семінарах, конференціях, майстер-класах присвячених психотерапії та психології в цілому;
  • аспірантура "Соціальна психологія, психологія соціальної роботи";
  • навчання в проекті Дитячо-юнацька психотерапія від УСП;
  • навчання в проекті "Пропедевтика психіатрії";
  • навчання в проекті "Психосоматична медицина -мистецтво можливого";
  • Автор 24 наукових статей.

• член Української Спілки Психотерапевтів.
  • реєстровий фахівець з психотерапевтичного консультування УСП.
  • асоційований член ГО " Інститут розвитку символдрами та глибинної психології.

Спеціаліст надає такі послуги

• лікування депресії;