Ільчишин Роман Орестович

Нейрохірург
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі нейрохірургії, нейротравматології, хірургії гіпофіза. Проводить консультативні прийоми. Лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи. Виконує вертебральні блокади під контролем КТ. Проходив стажування в клініках Україні, Польщі, Німеччини. Є членом Української Асоціації нейрохірургів.

валентина
Роман Орестович - талановитий хірург, добра, порядна людина, вміє знайти потрібні слова, пояснити все доступно і лаконічно.Міцного вам здоров'я, і всіх земних благ.
Карпова Любов
Були на прийомі у Ільчишина Романа,дякуємо Богу що саме він нас прийняв допоміг нам встановити правильний діагноз який на Закарпатті рахували як Депресивний стан. І тепер чекаємо на планову операцію яку без вагань ми рішили саме на прийомі у лікаря робити тільки у него адже це лікар із Великої букви який до своїх пацієнтів відноситься дуже і дуже добре,все по полочкам обяснить і розкаже. Із таким лікарем нестрашно нічого.
добре
06.05.2017
30 листопада '-1р.
Надзвичайно складну операцію на головному мозку пережив мій син. Ільчишин Роман тоді його оперував. Лікар ніби вдихнув нове життя у нашого сина. Сергій Васильович кваліфікований спеціаліст, лікар "від Бога". Ми красно дякуємо Роману всією сім’єю за допомогу.
13.05.2017
30 листопада '-1р.
Була на консультації в Ільчишина Романа з питання захворювання гіпофізу. На прийомі я отримала багато корисної, зрозумілої для себе інформації. Також ми з лікарем визначили подальший план лікування захворювання. Тепер я буду спостерігатися в Ільчишина.

• 1981 р. - Львівський державний медичний інститут по спеціальністі "Нейрохірургія".

Курси

• Численні стажування в Україні, клініках Польщі, Німеччини.

• Член Української асоціації нейрохірургів.