Ільчишин Роман

Нейрохірург
38 років досвіду
Консультація 500 грн.
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі нейрохірургії, нейротравматології, хірургії гіпофіза. Проводить консультативні прийоми. Лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи. Виконує вертебральні блокади під контролем КТ. Проходив стажування в клініках Україні, Польщі, Німеччини. Є членом Української Асоціації нейрохірургів.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Відгуки пацієнтів

валентина
01 марта '18р.
Роман Орестович - талановитий хірург, добра, порядна людина, вміє знайти потрібні слова, пояснити все доступно і лаконічно.Міцного вам здоров'я, і всіх земних благ.
Галина
03 сентября '18р.
добре
06.05.2017
30 ноября '-1р.
Надзвичайно складну операцію на головному мозку пережив мій син. Ільчишин Роман тоді його оперував. Лікар ніби вдихнув нове життя у нашого сина. Сергій Васильович кваліфікований спеціаліст, лікар "від Бога". Ми красно дякуємо Роману всією сім’єю за допомогу.
13.05.2017
30 ноября '-1р.
Була на консультації в Ільчишина Романа з питання захворювання гіпофізу. На прийомі я отримала багато корисної, зрозумілої для себе інформації. Також ми з лікарем визначили подальший план лікування захворювання. Тепер я буду спостерігатися в Ільчишина.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1981 р. - Львівський державний медичний інститут по спеціальністі "Нейрохірургія".

Курси

• Численні стажування в Україні, клініках Польщі, Німеччини.

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації нейрохірургів.