Білик Ірина Анатоліївна

Офтальмолог, Дитячий офтальмолог
лікар першої категорії
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань очей у дорослих і дітей. Займається підбором лінз, окулярів для зору, вимірює внутрішньоочний тиск, проводить фотографування очного дна. Приймає пацієнтів з різким погіршенням зору, різзю в очах, почервонінням очей і надмірною сльозливістю.

Хочу сказати тільки приємні слова для Ірини Анатоліївни. Вона – чудовий лікар, кожного разу раді бачити її. Дочка не хвилюється, коли розуміє, що збираємося на прийом. Дві неділі назад дочка травмувала око іграшкою, що стало причиною звертання до лікарні. Білик провела обстеження, рекомендувала ліки та повторне обстеження через 3 дні. Все чудово!
денис
ПРЕКРАСНИЙ ЛІКАР
Тетяна
Ірина Анатоліївна-чудовий лікар! Сину підбирала нічні лінзи. Професійно провела обстеження, дала точні й зрозумілі рекомендації щодо використання лінз.

• Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.

Курсі

• 2014 р. -дитяча офтальмологія Запорізька медична академія післядипломної освіти;
  • 2017 р. -офтальмологія Вінницький національний медичний університет ім. М. І. пирогова.