Баланюк Оксана Владимировна

Стоматолог-терапевт
Консультация бесплатно
Стоматолог-терапевт, оказывает полный спектр медицинских услуг для диагностики и лечения зубных недугов. Лечит парадонтиты и кариозные поражения. Кроме того, занимается эндоотбеливанием и восстановлением зубной эмали, а также устанавливает штифты.

Едуард
Одна з найкращих лікарів стоматологів у яких я був за все своє життя. Дуже дякую Вам за Вашу працю. Всім рекомендую!
Люба
Спасибо огромное за лечение! Теперь и я блистаю красивой, а главное здоровой улыбкой)
За несколько сеансов у Оксаны Владимировны я наконец получила красивую белоснежную улыбку!) Спасибо за работу
Семен
14 мая '16г.
У нее легкая рука, все манипуляции проводятся аккуратно и безболезненно.

• 2009 г. – Львовский национальный медицинский университет им. Данила Галицкого;
  • 2011 г. – Львовский национальный медицинский университет им. Данила Галицкого, Центр стоматологической имплантации и протезирования "ММ".

• 2009 г. – "Актуальні проблеми клінічної пародонтології", Науково-практична коференція, Львів;
  • 2009 г. – Якість життя та імлантологія, 4 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації, Львов;
  • 2010 г. – "Сучасні підходи до ендодонтичного лікування дітей", Міжнародна науково-практична конференція, Львів;
  • 2010 г. – "Естетика в прямій реставрації зубів", Максімус, лектор Сергій Радлінський;
  • 2010 г. – "Рентгенологічне обстеження в амбулаторній практиці лікаря-стоматолога", Максімус, лектор Дмитро Рогацкін;
  • 2011 г. – Мультидисциплінарний підхід як стратегія успіху, Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації, Львов;
  • 2012 г. – "Ендодонтія за правилами 3. Мистецтво інструментації", Білий Град, навчальний клуб;
  • 2014 г. – "Моделирование формы передних и боковых зубов. Современный подход к клинической еднодонтии. Построение зуба на корне со штифтом и без штифта"."Аполлония", Полтава;
  • 2015 г. – "Кофердам в стоматології. Розкіш чи необхідність", Максімус;
  • 2016 г. – "Тактика ендодонтичного лікування в різних клінічних ситуаціях", ендодонтичний майстер-клас (інструментація та 3 D обтурація), інструктор Станіслав Геранін, Dentsply, Киев;
  • 2016 г. – "Казнить нельзя помиловать", ендо по правилам, семинар, лектор Василий Каращук, Білий Град, Киев;
  • 2016 г. – "Проблемы вторичной ендодонтии", семинар, лектор Ігорь Ноенко, Киев;
  • 2016 г. – "Нові тренди в сучасній естетичній та ортопедичній стоматології", майстер- клас, Міжнародний Центр Стоматологічної Освіти (ICDE), Ivoclar Vivadent AG, Шан/Лихтенштейн.