Баланюк Оксана Володимирівна

Стоматолог-терапевт
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт, надає повний спектр медичних послуг для діагностики та лікування зубних недуг. Лікує парадонтитом і каріозні поразки. Крім того, займається ендоотбеліваніем і відновленням зубної емалі, а також встановлює штифти.

Люба
Спасибо огромное за лечение! Теперь и я блистаю красивой, а главное здоровой улыбкой)
За несколько сеансов у Оксаны Владимировны я наконец получила красивую белоснежную улыбку!) Спасибо за работу
Семен
14 травня '16р.
У нее легкая рука, все манипуляции проводятся аккуратно и безболезненно.
Едуард
Одна з найкращих лікарів стоматологів у яких я був за все своє життя. Дуже дякую Вам за Вашу працю. Всім рекомендую!

• 2009 р. — Львівський національний медичний університет ім. Даніли Галицького;
  • 2011 р. — Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Центр стоматологічної імплантації і протезування "ММ".

• 2009 р. — "Актуальні проблеми клінічної пародонтології", Науково-практична конференція, Львів;
  • 2009 р. — Якість життя та імлантологія, 4 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації, Львів;
  • 2010 р. — "Сучасні підходи до ендодонтичного лікування дітей", Міжнародна науково-практична конференція, Львів;
  • 2010 р. — "Естетика в прямій реставрації зубів", Максімус, лектор Сергій Радлінський;
  • 2010 р. — "Рентгенологічне обстеження в амбулаторній практиці лікаря- стоматолога", Максімус, лектор Дмитро Рогацкін;
  • 2011 р. — Мультидисциплінарний підхід як стратегія успіху, Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації, Львів;
  • 2012 р. — "Ендодонтія за правилами 3. Мистецтво інструментації", Білий Град, навчальний клуб;
  • 2014 р. — "Моделювання форми передніх і бічних зубів. Сучасний підхід до клінічної еднодонтії. Побудова зуба на корені з штифтом і без штифта".Аполонія", Полтава;
  • 2015 р. — "Кофердам в стоматології. Розкіш чи необхідність", Максімус;
  • 2016 р. — "Тактика ендодонтичного лікування в різних клінічних ситуаціях", ендодонтичний майстер-клас (інструментація та 3 D обтурація), інструктор Станіслав Геранін, Dentsply, Київ;
  • 2016 р. — "Страчувати не можна помилувати", ендо за правилами, семінар, лектор Василь Каращук, Білий Град, Київ;
  • 2016 р. — "Проблеми вторинної ендодонтии", семінар, лектор Ігорь Ноенко, Київ;
  • 2016 р. — "Нові тренди в сучасній естетичній та ортопедичній стоматології", майстер- клас, Міжнародний Центр Стоматологічної Освіти (ICDE), Ivoclar Vivadent AG, Шан/Ліхтенштейн.
" на "2018 — Орто- Перио- діагностика, планування. Види переміщення зубів. Протоколи лікування пародонтологических пацієнтів; Харків