УЗД жовчного міхура у Львові в неділю

УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 250 грн.
УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків з функціональними пробами 300 грн.
УЗД проба з жовчегінним сніданком 390 грн.
УЗД жовчного міхура з жовчогінним сніданком 440 грн.
УЗД Печінка і жовчевий міхур 450 грн.
УЗД Жовчевий міхур з навантаженням 450 грн.
УЗД Жовчевий міхур з навантаженням, діти 315 грн.
Ультразвукова діагностика (УЗД) жовчного міхура 400 грн.
УЗД жовчного міхура 540 грн.
Знайдено 3 клініки

Ніна
чудові лікарі колектив атмосфера чутий колективн злаголжена робота удовий невролог
Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Юлія
Гарний сервіс та лікарі
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Анатолій
Не так давно почалися болі у шлунку, всі до кого звертався розводили руками. мовляв чи купу аналізів і досліджень робити, чи хто зна. Прийшов сюди, треба було одразу так вчинить... Обстежили, сказали чітко що зробити, скільки то все коштуватиме і що воно дасть. І дійсно, поставили діагноз, вже через пару днів після початку лікування стало легше.
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
5,4
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
  • УЗД з визначення функції жовчного міхура 720