УЗД жовчного міхура в Вінниці

Послуга Ціна
УЗД дослідження функції жовчного міхура 120 грн.
УЗД жовчного міхура 70 грн.
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедика" займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
Олена, 14 листопада '16р.

Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.

• УЗД дослідження функції жовчного міхура 120
  • УЗД жовчного міхура 70
Працює з 09:00-18:00
7,2
Вінниця, вул. Пирогова, 45
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр "Пульс" працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
7,7
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)
Центр сучасної діагностики "МедіЛюкс" створений у 2010 році, спеціалізований у галузі ультразвукової діагностики високого рівня.
Анатолий, 11 липня '17р.

Был записан на обследование на17-00.В 17-20 никто из персонала немог внятно объяснить по какой причине меня не принемают и когда я попаду на прийом. Отношение к клиентам ужасное, не могу судить об профессеолизме врачей так как к ним я не попал.Не терплю бардак и хамское отношение.Всех знакомых буду отговаривать от посещение клиники так как это зря потраченное время и нервы.

• УЗД жовчного міхура 170
Працює з 08:00-18:00
7,4
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Приватна клініка відновної медицини "Фармоза" спеціалізується в галузі косметології, трихології та дерматології.
Елена, 25 липня '17р.

Самая лучшая лазерная эпиляция в городе, после первой процедуры увидела супер результат!

Працює з 09:00-19:00
7,2
Вінниця вул. Миколи Ващука, 1а
Медичний центр "Людмила" створена у 2000 році, спеціалізується в галузі гінекології та жіночого здоров’я. Основний напрямок клініки - емболізація маточних артерій.
Ірина, 13 січня '17р.

Звернулася до медичного центру «Людмила» через проблеми з новоутворенням у матці. Дуже не хотілося втрачати цей орган і в цій клініці мені змогли видалити фіброміому без видалення матки. Величезне спасибі лікарям за їх терпіння, уміння та післяопераційну допомогу!

Працює з 09:00-18:00
Вінниця вул. Театральна, 11
Кабінет ультразвукової діагностики займається діагностикой внутрішніх органів для виявлення проблемних зон та призначення адекватного лікування.
Вадим, 30 листопада '-1р.

Якщо мені потрібно зробити ультразвукове дослідження будь-якого органу, я одразу звертаюся до цієї клініки. Бо тут мене влаштовують умови перебування, відсутність черг, високий рівень апарата та професіоналізм лікаря.

Працює з 09:00-20:00
Вінниця вул. Малиновського, 26, 2 поверх
Центр профілактичної медицини "ВінАльфаМед" спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
Богдана, 14 січня '17р.

Як чудово, що в нашому місті є клініка такого рівня, де можна пройти усі необхідні обстеження та прийти на прийом до будь-якого спеціаліста. І все це без черг, у комфортних умовах. Проходила тут навіть медогляд для роботи – залишилася дуже задоволена та зекономила купу часу.

Працює з 08:30-20:00
5,7
Вінниця вул. Соборна, 46а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфор-Медікал" входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками.
Гапонова, 28 лютого '17р.

Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.

• УЗД жовчного міхура 100
Працює з 09:00-20:00