УЗД органів черевної порожнини у Львові - Шевченківський район

УЗД органів заoчеревинного простору (нирки, надниркові залози) 510 грн.
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка) 700 грн.
УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 750 грн.
Знайдено 6 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ільницька
Робили обстеження внутрішніх органів призначили лікування. Привітний та приємний колектив. Зверталася не один раз в Оксфорд Медікал то задоволена їхньою роботою.
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Львів вул. Раппапорта, 2
р.Шевченківський
Надання первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 600
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) 750
  •  УЗД органів черевної порожнини і кишківника 750
  •  УЗД органів черевної порожнини, нирок і кишківника 860
  • УЗД органів черевної порожнини з доплерографією судин черевної порожнини 450
  • УЗД органів черевної порожнини (діти) 520
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • УЗД органів заoчеревинного простору (нирки, надниркові залози) 510
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка) 700
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
8,3
Акції
Львів вул. Замарстинівська, 85 А
р.Шевченківський
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності.
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 750
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • УЗД черевної порожнини 900
5,7
Львів вул Професора Ковалика, 1а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • УЗД черевної порожнини 900
5,4
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
  •  УЗД органів черевної порожнини і кишківника 750
  •  УЗД органів черевної порожнини, нирок і кишківника 860