Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ щелепи у Львові

Послуга Ціна
КТ верхньої щелепи 350 грн
КТ нижньої щелепи 350 грн
КТ верхньої щелепи та гайморових пазух 400 грн
КТ верхньої щелепи, синусів та лобних пазух 550 грн
КТ сегмента верхньої щелепи та однієї гайморової пазухи 250 грн
КТ верхньої або нижньої щелепи 200 грн
КТ верхньої щелепита гайморових пазух 200 грн
КТ верхньої та нижньої щелепи в оклюзії 350 грн

Комп'ютерна томографія щелепи — неінвазивний діагностичний метод, який широко застосовується завдяки високій інформативності, безболісності і доступності. КТ дозволяє досліджувати щелепні структури (кістки, канали, пазухи, суглоби, зв'язки, зуби). Дослідження відноситься до променевої діагностики, в результаті якої отримують зображення шляхом з'єднання безлічі тонких зрізів в єдину картинку. Особливо ефективна 3D-реконструкція, що дозволяє отримати більш точне зображення.

Дентальная комп'ютерна томографія проводиться перед ендодонтичним лікуванням, протезуванням, імплантацією, при серйозній травматизації зубів, аномалії їх розвитку, підозрі на наявність кістозних і пухлинних утворень. КТ верхньої щелепи необхідно виконувати при запальних, онкологічних захворюваннях навколоносових пазух, аномалії будови і травмах щелепного апарату.

Томографія верхньої щелепи, нижньої, а також зубів призначається при:

 • деформації (піднебінні ущелини, дистопія, остеодисплазія, ретенция);
 • травматизації, переломах, вивихах скронево-нижньощелепних суглобів;
 • кістах, абсцесах, остеома, свищах;
 • патології верхньощелепних пазух, слинної залози;
 • діагностики до і після імплантації;
 • для контролю лікування.

Комп'ютерна томографія зубів найчастіше проводиться для діагностики карієсу і прихованих запальних процесів в зубних порожнинах. Не рекомендується проводити дослідження вагітним, жінкам в період лактації, пацієнтам молодше 14 років. Варто зауважити, що перед проведенням діагностичного обстеження потрібно зняти всі металеві предмети, тому що вони заважають проведенню дослідження.

Спеціальної підготовки комп'ютерна томографія зубів, щелепи не вимагає. Пацієнт знаходиться в положенні лежачи на спині, на рухомій платформі апарату. Лікар спілкується з пацієнтом із сусіднього приміщення за допомогою аудіозв'язку, постійно спостерігаючи за ним через спеціальне скло. Платформа просувається в рамку томографа і після закінчення 1-2 хвилин повертається. При рентгенівському скануванні виходить велика кількість знімків в різних площинах. Пацієнту протягом дослідження забороняється рухатися, щоб уникнути появи артефактів на знімках. Результати діагностичного обстеження пацієнт отримує через 15 хвилин разом зі знімком великого формату, на якому зображена досліджувана зона в безлічі проекціях.

47
8,0
8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених...
 • КТ верхньої або нижньої щелепи 200
 • КТ верхньої щелепита гайморових пазух 200
 • КТ верхньої та нижньої щелепи в оклюзії 350
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,2
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
 • КТ верхньої щелепи 350
 • КТ нижньої щелепи 350
 • КТ верхньої щелепи та гайморових пазух 400
 • КТ верхньої щелепи, синусів та лобних пазух 550
 • КТ сегмента верхньої щелепи та однієї гайморової пазухи 250
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • КТ щелепи
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка "Перфект-Дент" з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • КТ щелепи
Працює з 09:00-19:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • КТ щелепи
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
5,1
Львів вул. Пасічна, 36а
р.Личаківський
Центр стоматологічної імплантації та протезування "ММ" почав роботу у 1991 році, надає висококваліфіковані послуги в галузі дентальної імплантації, заміни втрачених зубів, а також всі види стоматологічних послуг.
 • КТ щелепи
Працює з 09:00-19:00