Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) у Львові

Доплата за зайву вагу (100 кг і більше) 500 грн.
Ургентне дослідження без контрасту в неробочий час 1700 грн.
Альтернативний опис дослідження 1000 грн.
МСКТ однієї анатомічної ділянки без контрастного підсилення 1190 грн.
МСКТ скринінг всього тіла (голова-таз) з контрастним підсиленням 4190 грн.
МСКТ контрольована блокада 3400 грн.
Пакет досліджень (креатинін, сечовина) 400 грн.
Контрастне підсилення для МСКТ (маса тіла до 30 кг) 890 грн.
Контрастне підсилення для МСКТ (маса тіла 100-125 кг) 1590 грн.
Контрастне підсилення для МСКТ (маса тіла 125-150 кг) 1890 грн.
Знайдено 2 клініки

доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Марія
Нещодавно робили МРТ. Все на вищому рівні: вчасно, кваліфіковано, лікар все доступно пояснив.
Софія
Найкраще МРТ у Львові
Павло
Прийом проводив Матвіїв В.В Все пройшло комфортно, вчасно(враховуючи що була велика черга людей) і головне з бажаним результатом. В приймальні приємні дівчата які бігають і намагаються догодити всім пацієнтам і навіть по бажанню пригощають кавою) Рекомендую всім Свій прийом запам’ятаю на все життя Дякую
Чернишов І.М
Щиро вдячний Святославу Ігоровичу Бойко за професійний підхід до паціентів. Рекомендую цю клініку, тут працюють професіонали.Дякую вашому колективу.
Ірина
Досвідчені фахівці, прекрасно роблять УЗД, багато пояснюють та консультують. Задоволена.
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • Доплата за зайву вагу (100 кг і більше) 500
  • Ургентне дослідження без контрасту в неробочий час 1 700
  • Альтернативний опис дослідження 1 000
  • КТ-шиї/гортані, органів грудної порожнини, органів черевної порожнини, органів малого тазу для характеристики онкологічного процесу з контрастом 4 200
  • КТ-голови (носоглотка, основа черепа, орбіти, пазухи, кістки черепа, головний мозок) з контрастом 2 950
  • КТ-шиї/гортані (ротоглотка, язик, гортань, слинні залози) з контрастом 2 950
  • КТ-голови, шиї/гортані з контрастом 3 200
8,5
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Шевченківський
Медичний центр "Євроклінік" працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.
  • МСКТ однієї анатомічної ділянки без контрастного підсилення 1 190
  • МСКТ скринінг всього тіла (голова-таз) з контрастним підсиленням 4 190