КТ турецького сідла у Львові

Вид обстеження. КТ турецького сідла. Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) - найбільш інформативна, безпечна, оперативна методика обстеження. КТ відноситься до променевої діагностики, в результаті якої одержують в безлічі тонких зрізів. Застосування контрастної речовини і 3Д реконструкція дозволяє одержати більш детальну картину досліджуваної області.

Необхідність. Обстеження дозволяє дати оцінку структур турецького сідла, які живлять судин, гіпофіза, гіпоталамо-гіпофізарної зони, виявити гормональні гіпофізарні розлади. Медичним показанням до МСКТ є підозра на онкологічні процеси і метастазування (аденома, аденокарцинома); гормональні порушення гіпофіза.

Протипоказання до КТ: відносним протипоказанням є вік пацієнта молодше 14 років, вагітність, лактація. Не проводять МСКТ хворим, чия вага перевищує 150 кг., А також людям в яких є алергія на контрастну речовину, гостре порушення кровообігу, при важкій стадії серцевої та ниркової недостатності, загальному важкому стані пацієнта. З наявністю металоконструкцій в організмі діагностику проводити дозволяється.

Підготовка. Необхідно утриматися від прийому їжі за 4:00 до процедури. З області голови та обличчя знімаються всі прикраси (сережки, пірсинг, шпильки), оскільки вони нашаровуються на зображення.

Хворого розміщують лежачи на спині, на пересувній кушетці сканера. Доктор покидає приміщення, спілкуючись з досліджуваним допомогою аудіозв'язку, спостерігаючи за ним через скло. Стіл в'їжджає в рамку томографа. Процедура триває до півгодини. При скануванні отримують безліч знімків в різних площинах. Все, що потрібно від пацієнта в цей момент - це повна нерухомість. Результати комп'ютерної томографії пацієнт отримує через 30-40 хвилин, разом зі знімком великого формату, де зображена досліджувана зона в безлічі проекціях.

Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Павло
Робили МРТ нещодавно в цьому закладі,заклад гарний,просторий чисто і до тебе відносяться гарно але на цьому всі плюси закінчуються,чекали на висновок по МРТ близько 6 годин,для себе розумію що кваліфікованих спеціалістів по опису проблеми нема в Ново,швидше за все що звязувались з іншими кваліфікованими людьми,консультація в ціну МРТ не входить,платиш 2200 суто за голе МРТ,тому так як нам потрібно було терміново робити обстеження ми робили там,клініку не рекомендую,більше ніж зовнішній облік нічого корисного для себе не побачив,на мою думку професіоналів там нема.
Софія
Гарна клініка професійна лікарка Ірина Богданівна ..всім рекомендую
Марія Володимирівна
Чисто красиво акуратно, сама найкраща клініка на мою думку.
Галина
добре
Марта
Звернулась в клініку, оскільки мій лікар туди перейшов -Диба Анжела. Я б до неї і в Тернопіль їздила☺Але задоволена умовами та ставленням персоналу. Буду і надалі туди звертатись
Оксана Дорош
ЧудовІ спеціалісти. Уважні. Професійні
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00