Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ кісток черепа у Львові

Вид обстеження. КТ кісток черепа. Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) - найбільш інформативна, безпечна, оперативна методика обстеження кісткових структур черепа та м'яких прилеглих тканин, не поступлива магнітному резонансу. Дослідження відноситься до променевої діагностики, в результаті якої одержують знімки тканин в безлічі тонких зрізів. Застосування контрастної речовини дозволяє отримати більш детальну картину.

Необхідність. Медичними показаннями для проведення КТ черепних кісток є: травмування особи з ушкодженням твердих і м'яких тканин; переломи; підозра на онкологічний процесс, метастазування; інфекції та запалення в лицьової області; наявність сторонніх тіл; аномалії розвитку. Також розлад зір неясної етіології; необхідність оперативного втручання; контроль до і після лікування; оцінка стану судин, м'язів, кісток та інших структур черепної коробки.

Протипоказання до КТ: відносним протипоказанням є вік пацієнта молодше 14 років. При вагітності також проводять дослідження тільки за життєвими показаннями. У період лактації потрібно утриматися від годування грудьми протягом двох діб. Не проводять МСКТ хворим, чия вага перевищує 150 кг., А також людям, в яких є алергія на контрастну речовину, гостре порушення кровообігу, при важкій стадії серцевої, ниркової недостатності, загальному важкому стані пацієнта. З наявністю металоконструкцій в організмі діагностику проводити дозволяється.

Проведення. За 6 годин до процедури необхідно утриматися їжі. Хворого розміщують лежачи на спині, на пересувному столі сканера. Доктор покидає приміщення, спілкуючись з досліджуваним допомогою аудіозв'язку. Стіл повільно в'їжджає в рамку томографа. Вся процедура триває до трьох хвилин. При скануванні отримують безліч знімків в різних площинах. Все, що потрібно від пацієнта в цей момент - це повна нерухомість. Результати комп'ютерної томографії расшіфровуются протягом години.

55
9,0

Працюють по:

На жаль,

за напрямком "КТ кісток черепа" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,2
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-16:00