Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ суглоба у Львові

Послуга Ціна
КТ суглобів 890
КТ суглобів (діти до 3 років) 790
КТ суглобів (діти до 16 років) 850

Комп'ютерна томографія суглобів — рентгенологічне дослідження, завдяки якому візуалізуються суглобові тканини і кісткові структури. Дослідження проводиться шляхом виконання пошарових знімків кісткових утворень, м'язів, підшкірної жирової клітковини і виведення зображення на монітор. Знімки виконуються з кроком 1-2 мм, що дає можливість оцінити не тільки зовнішню поверхню суглоба, але і візуалізувати внутрішні анатомічні частини, зв'язку, сухожилля і судини.

Завдання комп'ютерного дослідження полягає у виявленні структурних змін суглобів, що в поєднанні з іншими інструментальними методиками і клінічною симптоматикою дає можливість поставити правильний діагноз і визначити ефективну лікувальну тактику. Комп'ютерна томографія колінного суглоба проводиться за наступними показниками:

  • травматизація (тріщини, переломи, вивихи, підвивихи);
  • артроз;
  • доброякісні та злоякісні новоутворення (кісти, пухлини);
  • ділянки надмірного скупчення кальцію (оссіфікати);
  • запальні процеси;
  • гематоми.

Така методика має кілька протипоказань, в число яких входить лактаційний період, вагітність і вік дітей до 15 років. Комп'ютерна томографія суглобів ґрунтується на рентгенівському випромінюванні завдяки сучасній апаратурі, при якому зображення виводиться безпосередньо на екран комп'ютера. Обстеження показує зміну структури суглобів, кісток і розташування хрящів. Томографія візуалізує деструктивні процеси, сторонні тіла, скупчення крові і рідини в суглобах, аномалії їх розвитку.

Специфічної підготовки КТ не вимагає. В процесі дослідження не слід рухати ногою, а також необхідно зняти всі металеві предмети, щоб уникнути появи артефактів на знімках. При проведенні діагностики з контрастом потрібно відмовитися від прийому їжі за 5 годин. Залежно від місця проведення (державна чи приватна клініка) використання контрасту для КТ колінного суглоба, ціна варіює від 400 грн до 3000 грн.

Що таке КТ суглоба?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.1
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00