Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ суглоба у Львові

Комп'ютерна томографія суглобів — рентгенологічне дослідження, завдяки якому візуалізуються суглобові тканини і кісткові структури. Дослідження проводиться шляхом виконання пошарових знімків кісткових утворень, м'язів, підшкірної жирової клітковини і виведення зображення на монітор. Знімки виконуються з кроком 1-2 мм, що дає можливість оцінити не тільки зовнішню поверхню суглоба, але і візуалізувати внутрішні анатомічні частини, зв'язку, сухожилля і судини.

Завдання комп'ютерного дослідження полягає у виявленні структурних змін суглобів, що в поєднанні з іншими інструментальними методиками і клінічною симптоматикою дає можливість поставити правильний діагноз і визначити ефективну лікувальну тактику. Комп'ютерна томографія колінного суглоба проводиться за наступними показниками:

  • травматизація (тріщини, переломи, вивихи, підвивихи);
  • артроз;
  • доброякісні та злоякісні новоутворення (кісти, пухлини);
  • ділянки надмірного скупчення кальцію (оссіфікати);
  • запальні процеси;
  • гематоми.

Така методика має кілька протипоказань, в число яких входить лактаційний період, вагітність і вік дітей до 15 років. Комп'ютерна томографія суглобів ґрунтується на рентгенівському випромінюванні завдяки сучасній апаратурі, при якому зображення виводиться безпосередньо на екран комп'ютера. Обстеження показує зміну структури суглобів, кісток і розташування хрящів. Томографія візуалізує деструктивні процеси, сторонні тіла, скупчення крові і рідини в суглобах, аномалії їх розвитку.

Специфічної підготовки КТ не вимагає. В процесі дослідження не слід рухати ногою, а також необхідно зняти всі металеві предмети, щоб уникнути появи артефактів на знімках. При проведенні діагностики з контрастом потрібно відмовитися від прийому їжі за 5 годин. Залежно від місця проведення (державна чи приватна клініка) використання контрасту для КТ колінного суглоба, ціна варіює від 400 грн до 3000 грн.

54
9,0

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово

На жаль,

за напрямком "КТ суглоба" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,2
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-16:00