Центр медичної 3D діагностики

41 14
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-лицевої зони.

Послуги, які надаються центром:

• ортопантограма (панорамний знімок зубів);
  • зображення у форматі 3D верхньої та нижньої щелепи;
  • знімки лобних та гайморових пазух;
  • знімок скронево-нижньощелепового суглоба;
  • запис результатів на носії (DVD, CD або термоплівку);
  • опис лікаря-рентгенолога.

Переваги медичного центру - відсутність черги, сучасний апарат Point 3D Combi 500, доза опромінення мінімальна, безпека діагностики для дітей, процедура займає мало часу.

Знаходиться медичний заклад на вул. Чернігівській, 18.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
30 квітня '18г.
Прекрасний Центр діагностики, тут працюють справжні профі своєї справи. Була тут неодноразово, доки лікувалась у стоматолога. Сервісом лишилась задоволена.
Игорь
24 квітня '18г.
Для стоматолога нужно было сделать 3Д проектирование челюсти, потому я отправился в Центр 3Д диагностики, все логично. Я не прогадал с выбором, тут сделали все быстро и четко, без трех километровых очередей. Определенно оставлю визитку на всякий случай.
Марічка
11 квітня '18г.
Завдяки Центру медичної 3D діагностики мені вдалося побороти тяжку хворобу, тому я як ніхто інший може сказати, що якісна діагностика наше все! Ні в якому разі не шкодуйте затрачених коштів, адже це ваше здоров'я!
Ян
18 березеня '18г.
На футболе получил травму, думал уже что перелом. Пока у меня в голове витали мысли, как в отделе кадров буду оформлять мое отсутствие на работе, как рентгенолог казал, что переломов нет. Дальше мне уже доктора назначили лечение, и я быстренько вернулся к рабочему станку. Спасибо центру диагностики, за толковых сотрудников!
Диана
23 лютого '18г.
Любое облучение это риск, потому мне как маме, очень важно, чтобы когда идет речь о здоровье моего ребенка, вес было максимально безопасно. В центре 3Д диагностики стоит аппарат с минимальным облучением, потому хоть за это я не переживала. Врачи меня заверили, что с моим ребенком все в порядке, и переживать нет причин. Потому я благодарна сотрудникам за их труд и администрации, что не жалеют денег на современное оборудование.
31 січня '18г.
В центрі діагностики я частий гість, так як мій син любить падати та щось ламати. Я думаю, скоро мені особисто створять абонемент) А якщо серйозно, то тут працюють людяні, щирі професіонали, рекомендую!
Антон
28 січня '18г.
Колись звертався до цього Центру, робив КТ з якоюсь довгою назвою. Залишився задоволений обслуговуванням, та ще й 3Д картинками мене розважали.
Виктор
21 січня '18г.
Был в Центре 3Д диагностики по указанию врача, делал КТ. Приветливые сотрудники, отличный сервис и качественное оборудование, вот что я могу сказать об этом Центре. Здесь работают хорошие диагносты!
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.