Центр медичної 3D діагностики на Чернігівській

р.Личаківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-лицевої зони.

Послуги, які надаються центром:

• ортопантограма (панорамний знімок зубів);
  • зображення у форматі 3D верхньої та нижньої щелепи;
  • знімки лобних та гайморових пазух;
  • знімок скронево-нижньощелепового суглоба;
  • запис результатів на носії (DVD, CD або термоплівку);
  • опис лікаря-рентгенолога.

Переваги медичного центру - відсутність черги, сучасний апарат Point 3D Combi 500, доза опромінення мінімальна, безпека діагностики для дітей, процедура займає мало часу.

В Центрі Медичної 3D діагностики можна зробити ортопантомограму (панорамний знімок зубів) і конусно-променеву комп'ютерну томографію. Всі дослідження проводяться на обладнанні найвищого класу, точності та безпеки. Медичний центр регулярно обновляє обладнання. На території клініки розташовані сучасні діагностичні кабінети. Дослідження проводяться відразу в декількох із них, що повністю виключає черги. Комплексна діагностика здійснюється за попереднім записом.

Більшість досліджень потребують попередньої підготовки. Уточнити інформацію можна у спеціалістів діагностичного центру.

Важливо! Деякі дослідження проводяться на томографі, ця процедура має ряд протипоказань. До їх складу входить вагітність, психічні відхилення та наявність електростимулятору.

Перед кожною процедурою проводиться консультація лікаря. Тривалість дослідження залежить від типу діагностику, досліджуваної області.

Записатися на консультацію та діагностику можна по вказаним номерам телефонів. Процедури дослідження проводяться згідно графіку роботи медичного центра. Діагностика можлива тільки у плановому порядку.

• Ціни на послуги

• Опис знімка лікарем-рентгенологом

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Артем
Три рази ломав ноги і кожного разу звертався сюди, щоб зробити знімок. Хороші люди тут працюють, вже в лице мене знають))
Ірина
30 квітня '18р.
Прекрасний Центр діагностики, тут працюють справжні профі своєї справи. Була тут неодноразово, доки лікувалась у стоматолога. Сервісом лишилась задоволена.
Игорь
24 квітня '18р.
Для стоматолога нужно было сделать 3Д проектирование челюсти, потому я отправился в Центр 3Д диагностики, все логично. Я не прогадал с выбором, тут сделали все быстро и четко, без трех километровых очередей. Определенно оставлю визитку на всякий случай.
Марічка
11 квітня '18р.
Завдяки Центру медичної 3D діагностики мені вдалося побороти тяжку хворобу, тому я як ніхто інший може сказати, що якісна діагностика наше все! Ні в якому разі не шкодуйте затрачених коштів, адже це ваше здоров'я!
Ян
На футболе получил травму, думал уже что перелом. Пока у меня в голове витали мысли, как в отделе кадров буду оформлять мое отсутствие на работе, как рентгенолог казал, что переломов нет. Дальше мне уже доктора назначили лечение, и я быстренько вернулся к рабочему станку. Спасибо центру диагностики, за толковых сотрудников!
Диана
Любое облучение это риск, потому мне как маме, очень важно, чтобы когда идет речь о здоровье моего ребенка, вес было максимально безопасно. В центре 3Д диагностики стоит аппарат с минимальным облучением, потому хоть за это я не переживала. Врачи меня заверили, что с моим ребенком все в порядке, и переживать нет причин. Потому я благодарна сотрудникам за их труд и администрации, что не жалеют денег на современное оборудование.
В центрі діагностики я частий гість, так як мій син любить падати та щось ламати. Я думаю, скоро мені особисто створять абонемент) А якщо серйозно, то тут працюють людяні, щирі професіонали, рекомендую!
Антон
Колись звертався до цього Центру, робив КТ з якоюсь довгою назвою. Залишився задоволений обслуговуванням, та ще й 3Д картинками мене розважали.
Виктор
Был в Центре 3Д диагностики по указанию врача, делал КТ. Приветливые сотрудники, отличный сервис и качественное оборудование, вот что я могу сказать об этом Центре. Здесь работают хорошие диагносты!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00