Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ придаткових пазух носа у Львові

Послуга Ціна
КТ приносових пазух носа 990 грн
КТ приносових пазух носа (для дітей до 3 років) 850 грн
КТ приносових пазух носа (для дітей до 16 років) 940 грн
КТ синусів 200 грн

КТ носа і навколоносових пазух — це спеціальний метод діагностики, який призначається для дослідження цієї області організму. Дослідження базується на невеликому рентгенівському випромінюванні, завдяки чому лікарі отримують пошарове зображення недоступних для зовнішнього огляду частин пазух носа. Томографія показує структуру, розташування і стан гайморових, лобних, ґратчастих та клиноподібних пазух, які знаходяться як на поверхні, так і в глибині черепа голови. За допомогою такої методики можна швидко і точно визначити наявність патологічних порушень, призначити ефективну лікувальну терапію.

КТ придаткових пазух носа призначається при синуситах, грибках, інфекціях в носовій порожнині, при частих болях голови, закладеності носа і іншої симптоматики, яка може вказувати на патології в пазухах. Також такий вид діагностики призначається при підозрі на наявність сторонніх предметів, кіст, злоякісних і доброякісних новоутворень, дакриоцистите, звуженні слізного каналу і слізних проток, хронічних ЛОР-захворюваннях. Дослідження проводиться не тільки для постановки або ж спростування діагнозу, але і в профілактичних цілях.

У деяких випадках томографію носа проводять з використанням контрастної речовини, щоб краще розглянути структури. Якщо ж пацієнту буде призначений саме такий метод діагностики, за 5-6 годин до цього потрібно виключити прийом їжі, щоб при процедурі не погіршилося самопочуття. В інших випадках спеціальної підготовки не потрібно. Методика безболісна, безпечна. Однак рекомендується пройти додаткову консультацію у лікаря перед проведенням маніпуляції маленьким дітям і вагітним жінкам.

47
9,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених...
  • КТ синусів 200
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00