Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ печінки у Львові

Комп'ютерна томографія печінки — один з найефективніших, інформативних методів діагностування захворювань цього органу. Методика передбачає опромінення рентгеном в малих дозах, завдяки чому виводиться пошарове і тривимірне зображення, зрізи органу, на яких можна визначити розміри, стан, структуру, новоутворення та інші дані, які допоможуть в постановці точного діагнозу. За допомогою такої методики лікар призначає лікувальну терапію, а також оцінює ефективність обраної тактики лікування.

Призначається КТ печінки при наявності утворень об'ємного характеру, для визначення етіології пухлин (доброякісних або злоякісних), дослідження первинних ознак онкології, метастазів, а також при плануванні біопсії або променевої терапії. За допомогою комп'ютерної томографії визначаються ускладнення після травм або операцій — абсцеси, біломи, гематоми, порушення кровопостачання. Таке дослідження допоможе виявити наявність тромбів в ворітної вени, артеріальну анатомію цього органу, його точні розміри і показники новоутворення, гемосидероз (кількість заліза в печінці). Таким чином, при наявності болю в області печінки, жовтої склер очей, нігтях і інший симптоматиці КТ печінки — обов'язкова процедура для постановки максимально точного діагнозу. Така методика діагностики застосовується в тому випадку, якщо неможливо провести ультразвукове дослідження при надмірній вазі (надмірному жирі в області дослідження).

Спеціальної підготовки не потрібно. Підготовчі маніпуляції необхідні, якщо призначається комп'ютерна томографія з контрастом. Для цього за 6-8 годин до початку процедури слід відмовитися від їжі, щоб уникнути ризику виникнення нудоти і блювання під час сеансу. Методика не завдає шкоди організму людини. Абсолютних протипоказань немає, вагітним і дітям слід проконсультуватися з лікарем для з'ясування доцільності застосування такого методу дослідження. Не рекомендується така методика при алергії на йод, якщо передбачається використання контрастних речовин, а також при важкому ураженні печінки і нирок, мієломної хвороби, гострої серцевої недостатності.

7,0
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
Катерина, 04 січня '17р.

Останнім часом дуже посилилися головні болі, і коли вже несила було терпіти звернулася до фахівців Абсолют меду. Зробили КТ голови, лікар про усе попередив до обстеження, розказав як усе працює, чого очікувати. Результати також пояснив, був ввічливим та уважним. Рекомендую!

  • КТ перфузія печінки
Працює з 09:00-15:00